Odpowiedz na ten temat

tania chemia gospodarcza

• basiab111 2016.11.15 [11:50]
    Najtaniej jest zdecydowanie w internecie. Niektórzy w to nie wierzą, ale trudno . Nie mam zbyt wiele czasu na gonitwy po sklepach, więc wszystko co jest możliwe kupuje w sieci. Środki chemiczne moim zdaniem są zbyt błahą sprawą, aby biegać za nimi po sklepach. Siadam do komputera i zamawiam, najczęściej w sklepie e-chemia, bo jest tam szeroki wybór wszelkiej chemii: od proszków i kapsułek do prania począwszy, poprzez płyny do mycia, mydła po chemie samochodową. Właściwie ze względu na dużą ilość dostępnych artykułów preferuje własnie ten sklep.
  • elaaBB 2016.11.15 [14:25]
    jeśli chodzi o produkty chemii domowej to mogę polecić markę Villa, są niedrogie a przy tym bardzo wydajne co w dłuższym okresie daje większe oszczędności. W szczególności mogę Ci polecić środek do czyszczenia fug i kabiny prysznicowej usmiech.gif
  • gabrysiabryk73 2016.11.17 [12:36]
    Polecam sklepy internetowe. Produkty w nich sprzedawane są znacznie tańsze niż te w supermarketach. Można w nich znaleźć preparaty tańsze, mniej znanych firm, co nie oznacza wcale, że gorsze. Uważam, że najlepszym i również najtańszym sklepem jest sklep e-chemia. Polecam ze względu na pełną dostępność produktów, niskie ceny i bardzo szybką realizację zamówienia.
  • gabrysiabryk73 2016.11.17 [13:08]
    Znam sklep e-chemia. Też w nim czasami coś kupuje, przy okazji zakupów, które robi w nim mój mąż. Kupuje tam jakąś chemię samochodową.
  • ERB 2016.11.17 [15:19]
    ja stosuję produkty firmy Villa, są tanie, bardzo wydajne i skuteczne. od dawna używam ich produktów i wszystkim polecam usmiech.gif
  • Grażyna 71 2016.11.17 [19:23]
    Dziewczyny, mój mąż ma myjnie samochodową, ja prowadze pensjonat jakis czas temu namówił mnie na chemie do sprzątania od producenta chemii na myjnie z firmy ProElite. Byłam w szoku, to zupełnie inny poziom jakościowy chemii, szyby, podłogi, łazienki, kuchnie, na dodatek w normalnej cenie a to sa mocne koncentraty więc finalna cena wychodzi śmieszna, przywożą mi towar do hotelu bez kosztów wysyłek itd. Śmiało polecam tą chemię z ProElite.
  • Felcia90 2016.12.13 [13:17]
    Odkryłam bardzo dobrą i nie droga chemię gospodarcza na stronie http://odziezroboczalublin.pl/ . Znalazłam się tam przez przypadek, bo mąż szukał jakiegoś stroju roboczego, a skorzystaliśmy na tym oboje usmiech.gif Kupuje już od dawna, jestem zadowolona. Zobacz ich ofertę na pewno znajdziesz również tez coś dla siebie. Pozdrawiam
  • BasiaBasia90 2016.12.15 [14:45]
    ja pracuję jako pomoc domowa i od dawna używam produktów firmy Villa. mają super środki do mycia podłóg, kabin prysznicowych czy taki uniwersalny środek do zmywania trudnych zabrudzeń z różnych powierzchni. Ludzie, u których sprzątam są bardzo zadowoleni, więc środki zdają egzamin. Sama jestem zadowolona z ich skuteczności i w swoim domu też ich używam.
  • gość 2017.02.08 [15:09]
    wbrew pozorom, tanio można kupić ekologiczne środki czystości https://millaflux.pl/pl/c/SRODKI-CZYSTOSCI/81 , za 500 ml. mleczka do szorowania wydaje ok. 16 zł usmiech.gif
  • gość 2017.02.08 [17:28]
    Jeżeli chodzi o chemię, najlepsza jest niemiecka. Polecam Ci Lidl, tam cala seria Fromil jest super. Jeżeli chodzi o wszystkie środki czyszczące, robię je sama, wyciskam panasonicem sok z cytryny, dodaję sodę, troszkę octu i olejki zapachowe i najlepszy eko domestos gotowy
  • gość 2017.05.19 [10:12]
    W zakresie środków czystości mogę polecić ofertę firmy Petrus https://petrusserwis.pl/. Prowadzę swoją firmę, a od Petrusa zaopatruję się w chemię do biura i do domu. Znajdziecie tutaj m.in. płyny do mycia szyb i wykładzin oraz skuteczne preparaty do czyszczenia posadzek.
  • gość 2017.05.19 [15:14]
    tanio też jest na sklep.clovin.com.pl
    oni sprzedają też profesjonanle środki wiec możesz sobie kupic też cos specjalnego wrazie porrzeby
  • gość 2017.05.22 [08:48]
    Moim zdaniem opłaca się kupować niemiecką chemie, szczególnie proszki bo cenowo nie różnią się od naszych a są skoncentrowane i wydajniejsze,co wychodzi na to samo kupując tańsze, ja od lat kupuje Vizir http://czysto-w-domu.pl/produkt/vizir-proszek -do-prania-65-kg-100-pran/
  • gość 2017.07.06 [10:57]
    Niezłe ceny ze środkami do sprzątania znalazłam na stronie www.hurtoownia.pl gdzie kompleksowo zamawiamy wszystkie środki i akcesoria do sprzątania biura.
  • gość 2017.07.27 [02:09]
    Ja mam skuteczne środki do czyszczenia odwww.bkfwarszawa.com.pl. Ich chemia gospodarcza jakoś sprawdza mi się najlepiej od wielu lat. Jakoś tak mam, że jak już polubię jakiegoś dystrybutora, który ma dobre rzeczy, to nie lubię go zmieniać.
  • gość 2017.10.12 [12:15]
    Jeżeli szukacie dobrej chemii gospodarczej w dobrych cenach to mogę polecić wam firmęwww.pollena-paczkow.pl Produkują świetną chemię gospodarczą. Używam jej od dawna i zawsze spełniała swoje zadania.
  • gość 2017.11.07 [13:03]
    Dobrą i tanią chemię gospodarczą ma w swojej ofercie hurtowniawww.taks.stg.pl Mają szeroki wybór chemii. Można znaleźć u nich środki czystości, preparaty do prania, do zmywania, środki do wc itp. Warto przejrzeć ich ofertę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...