Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Auto Complex Nidzica OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Zna ktoś ten warsztat samochodowy? Jakie macie opinie na jego temat ? Chciałabym parę rzeczy w swoim aucie zrobic przed zimą, ale nie jestem pewna, czy warto sie do niego wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i polecam :) Mnie osobiście nigdy nie zawiedli. W naszym mieście przynajmniej wg mnie nie ma lepszego warsztatu samochodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zawsze do nich jeździ z problemem w aucie. Jak dotąd nie kojarzę by go czymś rozczarowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym mieście nie ma lepszego serwisu samochodowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś wie w jakiej cenie wymieniają olej z filtrami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serwisuję u nich auto regularnie i nie było sytuacji, by coś spartaczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu jestem wierna warsztatowi http://autouklad.pl/ Jezdze tam od dłuższego czasu jak tylko cos mi się dzieje z autem i zawsze załatwiają sprawe szybko i fachowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Auto Complex faktycznie jest profesjonalizm w usługach i przede wszystkim odpowiednie podejście do klienta. Nie naciągają na dodatkowe naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim terminowość to jest dla mnie ważne w ramach napraw oferują fachową pomoc tak trzymać panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie może czy jest możliwość zapłaty karty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest możliwość z tego co pamiętam, chyba że się coś zmieniło ;)ale wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam warsztat nie od dziś i dokładnie wiem jaką jakość oferują polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem z autkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odebrałem wczoraj samochód, bezapelacyjnie okazali się najlepsi w branży obsługa konkret, cena przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serwis profesjonalny, terminowi i konkretny w działaniu jestem bardzo zadowolony z usług, oni szybką diagnozują usterkę i zabierają się do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Auto Complex wiedzą jak wykonać wszelakie naprawy w samochodzie przekonuję się o tym już od 3 lat jakość obsługi klienta na wysokim poziomie, uczciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godni zaufania, ze względu na swoje podejście i nastawienie do klienta jak dla mnie mogliby naprawiać w całej Polsce i każdemu wyszłoby to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
branża motoryzacyjna bywa różna i osobiście trafiłam na naprawdę bardzo różnych mechaników, ale swoje miejsce i ukochany warsztat znalazłam w Nidzicy i choć tu nie mieszkam to każdą naprawę wykonuję tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dymienie na siwo od dawna było dla mnie niepokojące stwierdziłem, że to coś poważnego kolega polecił mi auto complex i to był dobry krok do rozwiązania problemu pierwszy raz spotkałem się z takim profesjonalizmem i wiedzą w tej branży wystarczyła wymiana uszczelniaczy , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
profesjonalne doradztwo w zakresie prawidłowego doboru ogumienia w zależności od przeznaczenia oraz dynamiki samochodu jestem zadowolona z założonych opon w moim aucie w końcu mam wrażenie , że rozmiar został świetnie dobrany samochód zupełnie inaczej się porusza ja też czuję się bardziej komfortowo i co najważniejsze bezpieczne a to wszystko dzięki serwisowi Auto Complex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie dymi na czarno.. tak naprawdę poważnie ktoś z was może podejrzewa co to może być? czy od razu jechać do nich? szczerze mówiąc obawiam sie , że to coś poważnego...;/ ale no może jest jakiś prosty sposób na zniwelowanie tego problemu? jak długo max ewentualnie czeka sie u nich na naprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby dymił na bialo, to uszczelka pod głowicą ale na czarno... hmmm... masz diesla? czy benzynę? bo to ma znaczenie nie wiemy,jaka to usterka,więc też nie wiemy ile potrwa naprawa najlepiej od razu do nich jedź, to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam diesla i właśnie zastanawiam się czy to nie chodzi o to, że "diesel tak ma" ale nie wiem? nie jest to na razie jakieś wkurzające mega, ale jednak niepokojące czy to nie jest pierwszy objaw poważnej awarii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś ktoś mi powiedział,że czasem przy gazowaniu w dieslu jakaś czarna chmurka powinna się pojawić myślę, że to normalne chyba, że jest to duża chmura;p to wtedy już lepiej jedź do serwisu nie ma co ryzykować moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poelcam, pierwszy raz do nich pojechałem i się nie zawiodłem w sumie to dzięki wam kierowałem się pozytywnymi opiniami i jak widac było warto dzięki wielki samochód w pelni sprawny i gotowy do jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Auto Complex, to sprawdzony serwis samochodowy nie spodziewałem się jednak, że są tak wszechstronnie uzdolnieni i tak wiel epotrafią praktycznie wszystko co bieżące robię tutaj bo uważam, że warto polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleksowo i profesjonalnie nie ma mowy o błędach, czy problemach jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu, widać, że ktoś naprawdę dba tu o całokształt klienta traktują poważnie i odpowiedzialnie warto im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CryingBadMan
A korzystał może ktoś z Was z serwisu ToyotaBank? Chć obecnie zastanawiam się nad zakupem auta i patrzę, że mają też w ofercie finansowania samochodu https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/finansowanie-nowa-toyota/ Sama oferta wydaje sie swietna, jednakze wlasnie nie wiem co dalej z serwisowaniem i chcialbym dowiedziec sie opinii innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje w tym serwisie wymiana opon ? i czy oni mają u siebie opony używane? w jakich cenach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co kojarzę, to oni chyba mają tylko nowe opony, ale musiałbyś się upewnić na miejscu najlepiej podjedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×