Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghkj

Czy ktoś jest z Poznania?

Polecane posty

Gość asdfghkj

Potrzebuję dojechać z ulicy Wojska Polskiego na ulicę Głogowską, na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji, jak dostać się tam najszybciej i możliwie jednym środkiem transportu? Czy linia 64 będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfsssssssssry
Tak, ale musisz dojsc spory kawalek piechotka, jesli nie chcesz sie przesiadac. Wejscie na Targi jest od Glogowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghkj
A w co bym się musiała przesiąść? Dziękuję za odpowiedź, będę w Poznaniu pierwszy raz, jadę na egzamin, stresuję się nim, a tu jeszcze nie mogę się połapać w tych liniach i przystankach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfsssssssssry
teraz jest dupowaty dojazd z uwagi na remonty, ja proponuje wysiasc przy bylym kinie olimpia, jesli jedzie wciaz 6 (niech ktos powie, bo ostatnio remontowali), to na grunwaldzkiej w 6 i wprost pod targi a na pewno okrezna troche droga 64 do arciszewskiego i przejsc przystanek albo autobus 69 lub tramwaj 1 i 7 do glogowska hetmanska a stamtad czymkolwiek (byle z wlasciwego przystanku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfsssssssssry
ale najpierw 64 ;-) 64 zatrzymuje sie na tylach targow ale tam chyba nie ma wejscia, zawsze bylo nieczynne albo wysiasc gdzies w okolicach kina olimpia / parku wilsona i zapytac o droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghkj
Serdeczne dzięki za rady, mam nadzieję, że trafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×