Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry szewc Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Mam szybkie pytanie odnośnie zakładu szewskiego na Warszawie może być z Pragi. Chodzi o odbudowanie podeszwy buta więc szukam solidnego szewca w rozsądnej cenie. Prośba o wasze opinie. Pozdrawiam , lUCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adel1987
Polecam szewca na bazarku Szembeka w pawilonach na Pradze Południe, rozsądne ceny i ekspresowe wykonanie no i co ważne Pan jest miły :) bo w tym zawodzie rożnych fachowców już spotkałam i mieli nie zawsze pozytywne nastawienie do klienta ;) Na Szembeka zanoszę buty całej rodziny i zawsze jest ok więc warto w innych dzielnicach niestety nie pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje kogos kto naprawi buty w okolicy szczecina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pilnie poszukuje kogos kto naprawi buty w okolicy szczecina! no to skorzystaj z uslug www.cezarszczecin.pl/ na pewno naprawia i nie bedzie to duza inwestycja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoffia1
Sprawdzaliście już zakład szewski SneakersSpa ? Nie ma chyba butów, których by nie naprawili :) Znajduje się na targowej. Zamiast kupować nowe buty, to lepiej po prostu zanieść je do naprawy, zwłaszcza jeśli są wygodne. Sama się przekonałam, że trudno znaleźć ładne buty, w których można przejść kilometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×