Odpowiedz na ten temat

Gdzie nad morze???

• gość 2017.07.11 [09:26]
    Ja w czerwcu byłam na krótkich wakacjach z rodzinką w Niechorzu. Zatrzymaliśmy się w pensjonaciewww.tawernapodwodnikiem.pl. Bardzo fajna okolica, ładne plaże i bardzo smaczne jedzenie.
  • żaboteQ 2017.07.13 [09:26]
    My właśnie wybieramy się kolejny raz do Darłowausmiech.gif Drugi rok z rzędu usmiech.gif Bardzo fajnie jest w apartamentach Baltic Korona w Darłówku (www.baltickorona.pl) - rewelacyjne na rodzinny wypad usmiech.gif Polecam szczerze, bo ciężko trafić na tak fajne miejsce gdzie nie ma się do czego doczepić.
  • gość 2017.07.13 [15:07]
    Dużo atrakcji ma Aquapark Reda na ul. Morskiej w Redzie. Tam w zasadzie z każdej strony jest dobry dojazd, czy to z Wejherowa czy to z Trójmiasta. Ceny biletów mają normalne i to nawet mówię o cenniku w sezonie. Mimo że podczas sezonu urlopowego ludzi tam się dużo przewija to nie czuć tego tłoku, można się poczuć swobodnie i z każdej bajery skorzystać. Zjeżdżalnie mają różne, trudniejsze i bardziej spokojniej nachylone. Oczywiście najwięcej ludzi to interesują tutaj rekiny.
  • Lagertha 2017.07.13 [15:38]
    Jastarnia <3
  • Lagertha 2017.07.13 [15:38]
    ale Darłowo tez piękne smiech.gif
  • cressy88 2017.07.13 [23:20]
    A może Łukęcin? W zeszłym roku byłam tam z mężem, było bardzo przyjemnie. Mieliśmy zarezerwowaną całkiem fajną i przyjemną kwaterę niedaleko morza, w tym roku też zamierzamy tam pojechać. https://www.bookapart.com/pl/apartamenty-nocl egi-lukecin/apartament-las-sosnowy-a2-303-ID33487
  • gość 2017.07.14 [00:01]
    Wszędzie może być tanio- zależy czego szukasz - ja np. mam swietną i tanią kwaterę w Międzyzdrojach.
    Zjechałam juz kawał naszego wybrzeża i najbardziej narazie podobał mi się Hel i Łeba no i Miedzyzdroje. Nie urzekło mnie Władysławowo, Kołobrzeg ani Sopot. W tym roku sprawdzam Mielno.
  • gość 2017.07.28 [08:46]
    Na wakacje nad morzem to Ustkę polecam, niedawno wróciłam stamtąd. Mieszkaliśmy w ośrodku Alicja na Zubrzyckiego i ciekawie spędziliśmy tam czas. Pogoda była całkiem niezła nawet. Robiliśmy sobie różne wycieczki a to na Hel a to do Sopotu. Zleciało szybko i teraz trzeba w pracy siedzieć.
  • gość 2017.08.01 [19:13]
    Z cenami w tym roku troche przesadzili. Lepiej jechac za granice.
  • gość 2017.08.03 [10:55]
    Sympatycznym miejscem żeby spędzić czas z dziećmi czy znajomymi jest Aquapark Reda. Jak tyko jesteśmy w okolicy to staramy się tam z żoną i synami wpaść. Dużo różnych zjeżdżalni, w tym ta największa na bodaj 60 metrów gdzie przepływa się przy prawdziwych rekinach. Obudowa od zjeżdżalni jest przezroczysta, także wszystko dokładnie widać. Bliskie spotkanie z rekinami gwarantowane, ale wszystko bezpiecznie oczko.gif
  • gość 2017.08.07 [10:07]
    http://www.morzeweb.pl - Polecam. Uważam, że to świetny wybór.
  • julia556 2017.08.07 [13:24]
    najtańsze bywają ustronne miejscowości. Unikaj wielkich kurortów usmiech.gif Polecam Orzechowo, Dębki. Cisza, spokój i ceny nie są tak straszne usmiech.gif
  • Wawrzyn1231 2017.08.13 [16:48]
    Polecam Łebę, wynajeliśmy z rodziną kwaterę na http://www.domkiwlebie.pl/ i były mega fajne wakacje. Mają tanie ceny i miasto jest piękne usmiech.gif
  • ElaXo 2017.08.14 [14:40]
    A ja polecam aktywno-wypoczynkowy wyjazd dla 2dziewczyn albo pary. Ja byłam z koleżanka w http://www.nawzgorzu.com.pl/. Tygodniowy pobyt, wyżywienie zapewnione, 5x w tygodniu zajęcia sportowe, zabiegi w spa, masaże, herbatki, sauna, peeling smiech.gif jedne z moich lepszych wakacji do tej pory
  • Basiulka_Brzydulka 2017.08.21 [17:27]
    Serdecznie polecam noclegi w Baltic Korona apartamentach do wynajęcia usmiech.gif Bardzo przyjemne i fajnie urządzone apartamenty w Darłówku - bardzo dobre warunki na wczasy rodzinne i nie tylko. Z czystym sumieniem polecam serdecznie. Warto usmiech.gif
  • gość 2017.08.23 [23:23]
    Nie do końca morze, ale bardzo blisko, mianowicie Pojezierze Drawskie, które jest rzut beretem od morza. Jak ktoś chce na plażę, to kilkanaście minut samochodem, ale sam region jest o wiele ciekawszy, przynajmniej moim zdaniem. Rzeki, jeziora, lasy, niewydeptana przyroda, grzyby usmiech.gif Obok Linowna jest ciekawy ośrodek, w którym można wynająć kajaki, rowery, spędzić czas aktywnie.
  • gość 2017.08.24 [08:20]
    A kto co lubi. Ja jestem przyzwyczajona, że praktycznie co roku do Ustki jeżdżę. Mam tam taki zaprzyjaźniony ośrodek Dagmor i w nim się zatrzymuje. Wiadomo inni będę woleli Łebę czy Władysławowo a mnie tu najlepiej spędza się wakacje.
  • gość 2017.08.25 [12:05]
    W tę wakacje byłam w ośrodku wypoczynkowymwww.wodnik.biz.pl Świetny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany nad samym morzem. Mają ładne domki w lesie, w których można wypocząć. Polecam każdemu kto się zastanawia nad wyjazdem nad morze.
  • gość 2017.08.26 [12:17]
    Może do Gdyni? usmiech.gif Fajne pokoje gościnne gdynia są tutaj http://www.pokojewgdyni.pl/ . Czyściutko, właściciele bardzo miliusmiech.gif Lokalizacja to centrum miasta więc wszędzie blisko pieszo, a jak trzeba to w okolicach budynku jest przystanek usmiech.gif
  • gość 2017.08.28 [10:30]
    Na mnie dobre wrażenie zrobił Aquapark Reda a w sumie w paru takich parkach wodnych już w zyciu byłem. Tutaj wrażenie robi na pewno metraż – wszystko jest potężne, ciekaw jestem ile hektolitrów wody jest tam wpomponowane w sumie ale na pewno sporo. Ja najlepiej spędzam tutaj czasy w jacuzzi, lubię też z sauny skorzystać. Podoba mi się też możliwość opłynięcia całego kompleksu ponad 300 metrową ścieżką wodną.
  • Szczupaczek 2017.08.30 [18:57]
    Ja polecam Łebę i te noclegi http://www.domkiwlebie.pl/. Co roku tu jeździmy z rodziną, bo jest mega fajnie i wygodnie usmiech.gif
  • Kamilka1987bydg 2017.09.01 [15:31]
    No jak nad morze, to wiadomo, że Gdynia to najlepszy pomysł smiech.gif A tak serio, to jeździmy z mężem raz w roku do Gdyni, a zatrzymujemy się w hotelu Nadmorskim, zawsze tam wracamy wiec chyba warto usmiech.gif jakby ktoś był zainteresowany to podsyłam ich stronę -www.nadmorski.pl
  • gość 2017.09.20 [11:01]
    W tym roku byłam z rodziną w uroczym, niedużym hoteluwww.astorianocleg.com , który znajduje się kilkadziesiąt metrów od plaży. Hotel leży w niedużej miejscowości Dziwnówek i polecam wam to miejsce. Jest tam bardzo spokojnie i pięknie.
  • gość 2017.09.25 [23:06]
    W Gdańsku polecam zatrzymać się wwww.hotellogos-gdansk.pl , świetne miejsce na wypoczynek i do wielu ciekawych atrakcji naprawdę blisko usmiech.gif
  • gość 2017.09.26 [10:50]
    Punkt docelowy Darłowo, miejsce na wypoczynek towww.hotelirena.com.pl/ . Wróciliśmy stamtąd tydzień temu, Darłowo posiada niewiarygodny klimat o tej porze roku. Z kolei warunki hotelu były bardzo przyjazne, zaś za tak fajne pieniądze nie znajdziecie nic podobnego w okolicy!
  • gość 2017.09.26 [13:44]
    Na plus oceniam wypad do Aquapark Reda. Powiem szczerze, że nie miałem większych oczekiwań, raczej myślałem że to kolejny jeden z wielu parków wodnych, ale jednak nudy nie było. Akurat tutaj zadbali żeby osoba w każdym wieku znalazła coś dla siebie. Fajnie zrobiona food strefa, zjeżdżalnie o różnej długości i nachyleniu, w tym świetna rodzinna gdzie mogliśmy we trójkę z żoną i synkiem swobodnie pływać
  • gość 2017.09.27 [14:20]
    Jeżeli chcesz przyoszczędzić na wakacyjnym wyjeździe a szukasz czegoś w okolicach morza to polecam Wejherowo! Mocno konkurencyjne ceny, jedyne 25 km od morza i oddaje w pełni wspaniały kaszubski klimat. Jest tam co robić zarówno w dzień jak i wieczorem, tu masz wypisane atrakcje: www.turystyka.wejherowo.pl . usmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [15:05]
    Po Trójmieście myślę że warto jeździć z City Plus -www.cityplustaxi.pl . Obsługują całą metropolię. Mili kierowcy, korzystam z ich taksówek już drugi rok i jeszcze się jakiś przypał z kierowcą nie zdarzył. A wiem, że w innych firmach to ludzie różnie trafiają.
  • gość 2017.10.16 [11:00]
    Dużo jest dobrych lokali w Gdańsku moim zdaniem, pod tym względem miasto ma sporo do zaoferowania. Takim moim najświeższym odkryciem jest Panorama w Zieleniaku przy Wałów Piastowskich – jak ktoś tam jeszcze nie był to warto, dla kuchni i dla widoku.
  • pobyt 2017.10.23 [10:03]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...