Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mój mąż ma depresje

Mój mąż ma depresje

Polecane posty

Gość Mój mąż ma depresje

Jak w temacie... namawiam go na wizytę u psychologa. Jak jeszcze mogę mu pomóc? Strasznie się martwię o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąż ma depresje
Proszę niech mi ktoś coś poradzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąż ma depresje
:( czy na prawdę nie ma nikogo na kafe kto by też przechodził depresje lub ktoś z najbliższego otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąż ma depresje
Ta kafeteria też zaczyna mnie napawać depresją. Ktoś pisze że ma chorego psa i ponad 50 wpisów... a ja potrzebuje jakiejś cennej porady nikogo nie ma... wdf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam depresję. Mam 20 lat. Rodzice też mnie namawiają do pójścia do psychologa, ale ja nie chcę. Tzn. chcę, ale się boję. Trudno jest się przełamać. Twój mąż ma pewnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka1991
a mozna wiedziec przez co popadł w ta depresje ? problemy w pracy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąż ma depresje
boje się że mój mąż sobie coś zrobi... ja też chodzę do psychologa bo ostatni rok był dla nas koszmarem. I tak jestem bieda i nie szczęśliwa. I przeraża mnie myśl o tym czym jest depresja. Nie odzywa się. Prawie nie je. Nie chce mu się wstawać z łóżka. Nigdy nie płakał ... do wczoraj... wył jak dziecko. Jestem przerażona! Martwię się... nie wiem czy powinnam mu dać spokój czy zająć go czymś? A może wyjechać na weekend. Zabrać go gdzieś... sama nie wiem.... mi też się odechciewa wszystkiego. Czy na prawdę świat jest na tyle okrutny że macie to w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąż ma depresje
Problemy w pracy , problemy finansowe przez co musieliśmy sprowadzić się do moich rodziców i przez to on czuje się jak w kletce... tzn. nie czuje się swobodnie. Z resztą ja też nie... + 2 m-c temu straciłam swoją pierwszą wyczekaną ciąże.... co też bardzo przeżył, ale z dnia na dzień jest coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąż ma depresje
Szalony Kapelusznik Nie bój się mi to dużo daje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba rozwiazac problemy
i przytwyczaic sie do nowej sytuacji. Wizyta u psychologa, czy neurologa wskazana. Depresje lubia wywolywac choroby. Uderzaja w slabsze organy. U lekarza dostanie tabletki antydepresyjne. Jak mu dobrze dopasuje, pomagaja, lepiej znosic problemy. Nie leczona, poglebia sie i czyni szkody, nawet zmiany osobowosci.Taki czay , ze ze trzeba wzmagac sie z problemami i samo sie nic nie zmieni, trzeba siegnac po tabletke, zeby to znies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobkob
ja mam depresję Twój mąz powinie udać się do psychiatry, pewnie będzie zastosowane leczenie farmakologiczne. Byłam u specjalisty we wtorek, po raz pierwszy, mam przepisane leki, ale jakoś źle się po nich czuję, chyba nawet gorzej niż przed. Uprzedzono mnie, że tak może być ok 1-2 tyg. Objawy miałam podobne, które dzień po dniu zabijajaą człowieka, uwierz mi, że tak jest. Mysli samobójcze też występują. Jak to dobrze, że Twój mąż ma Ciebie. Ja walczę z tym sama, to jest dopiero dylemat. Sprobuj namówić męża na wizytę u psychiatry, raczej samo nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobkob
Niczego nie narzucaj mężowi, nic na siłę. Próbuj rozmawiać i namówić na wizytę u psychiatry, przyjmuje bez skierowań. Bądź blisko, czuwaj. Bezsilność męża i takie nastroje są na pewno objawem depresji, ale to trzeba zdiagnozować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×