Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pensjonat u Sławka Powidz OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Znacie to miejsce? co sądzicie o tym pensjonacie? Jakie ceny? Jezioro Powidzkie naprawdę takie piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę tutaj co rok z rodzinką i nigdy nie narzekaliśmy. Pensjonat zadbany, niedrogi, właściciel super, bardzo otwarty na nowych gości. Praktycznie jak w domu. Jeziorko... raj!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jezioro trzeba przyznać, że super. Nam udało się raz nocować w tym pensjonacie, a w innych latach, to nie , bo zawsze pensjonat zaludniony całkowicie. Nic dziwnego, za taką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu było super. Naprawdę nam się podobało. Nie dość, że w Powidzu jest taka czysta woda, to jeszcze mamy nocleg za grosze, i to w super warunkach. Naprawdę miejsce lepsze, niż najdroższy domek letniskowy nad morzem. Moim zdaniem lepiej przyjechać tutaj niż nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pensjonat godny polecenia cieszymy się, że zostaliśmy właśnie tutaj za takie pieniądze nie znaleźlibyśmy niczego lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dokładnie znajduje się ten pensjonat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Kolejowa 28 myślę, że bez problemu trafisz :) p.s super miejsce mam same dobre wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze dzieciaki bardzo lubią to miejsce, zresztą my też :) można tu wypocząć w ciszy i spokoju, przy pięknym czystym jeziorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pensjonat u sławka to dobry wybór, od jakiegoś czasu jeździmy tu na wakacje i nie zamienilibyśmy tego miejsca na żadne inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham Powidz, kocham Pensjonat u Sławka do jeziorka jest niedaleko, Powidz jest takim kameralnym i klimatycznym miastem można tu wypocząć :) jednak pensjonat ma swoj niesamowity urok, być może to za sprawą pana Sławka, który o niego dba i troszczy się, by gości czuli się tu jak w domu ja tak właśnie się tu czuję - jak w domu :) zawsze czysto i komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wszystkim, chciałabym wiedzieć od kiedy jest ten obiekt czynny ile może być osób w pokoju? iloma pokojami dysponuje ten pensjonat, czy jest jakiś kąt dla dzieci, w sensie świetlica, plac zabaw, cokolwiek, może boisko? ile jest do jeziorka? no i czy są jakieś sklepy blisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, że obiekt czynny jest w sezonie, ale dokładnie tobie nie powiem , bo zwyczajnie nie wiem ;p jest boisko do piłki nożnej i siatkówki, do tego 1 km do stadniny koni oczywiście niedaleko jest sklep do jeziorka też jest kilometr za to okolica jest spokojna, pensjonat ogrodzony, więc dzieci mogą się spokojnie bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no miejsce jest idealne dla rodzin z dziećmi, bo atrakcji dla dzieci jest dużo wg mnie jedyną wadą jest to, że do samego jeziora jest kilometr, ale zawsze można wybrać się spacerkiem, czy po prostu samochodem, będzie wygodniej ;) fajnie, że jest możliwość wypożyczenia rowerów jestem zadowolona , bo każde wakacje tutaj są dla nas bardzo przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my już sobie zarezerwowaliśmy nocleg na wakacje w lipcu przyjedziemy tutaj ;) mieliśmy okazję już tu być tydzień temu kiedy była ładna pogoda powiem wam, że miejsce mnie mile zaskoczyło na zdjęciach nie wygląda tak atrakcyjnie jak w rzeczywistości, więc polecam obejrzeć pensjonat osobiście na żywi fajne miejsce, dobre ceny, uważam, że można na spokojnie przyjechać tu również z małymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pamiętam, ze rok temu był problem z noclegiem pod koniec czerwca nic dziwnego, nocleg jest bardzo tani, a warunki w pensjonacie są dość domowe i przytulne,a ludzie właśnie czegoś takiego szukają co prawda nie jest blisko do jeziora,ale coś za coś idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi bezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest liczone dziecko 2 letnie? czy są jakieś zniżki ? czy w pensjonacie można zamówić śniadania i obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony wszasowicz
Trudno to nazwać pensjonatem. Pokoje śmierdzące, zagrzybione. Przy mnie właściciel zamalowywał grzyb na suficie. Nawet teren nie jest ogrodzony, brak zamykanego parkingu a aneks kuchenny kpina. Zdjęcia na internecie piękne w rzeczywistości okropność. Nie polecam nawet za taką cenę jak oferuje właściciel, za takie pieniądze nocleg w pobliżu jeziora i pokoje zadbane, pachnące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżdże w to miejsce od dwóch lat nigdy nie było takiej sytuacji by śmierdziało, czy coś przyznam, że jestem zdziwiony i aż musiałem odpisać... ;/ pokoje są ładniejsze niż na zdjęciach, właśnie o to chodzi za taką cenę co prawda nie ma luksusów, ale rodzinna atmosfera i przytulne wnętrza jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona ;) wakacje sie udały dzieki temu pensjonatowi na szczęście udało nam się zdobyć jeden wolny pokój w tym miejscu szkoda tylko, że do jeziorka jest kawałek ale dało się to wytrzymać ;) coś za coś polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że lepiej trafić nie mogliśmy Powidz jest piękny,a jezioro powidzkie tak czyste, że chyba czyściejszego nie widziałam dodatkowo sam pensjonat zrobił na mnie wrażenie elegancko, komfortowo, bardzo przytulnie, właściciel otwarty na nowych gości oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze wyposażone pokoje naprawdę byłam pod wrażeniem szafki nocne przy każdym łóżku, telewizor, krzesła, stół, a także własna łazienka z prysznicem umywalka i toaleta. super! i do tego tak niedrogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealne miejsce na wakacje dla niewielkich rodzin, którym nie zależy na luksusach,a na wypoczynku i spokoju pokoje są dobrze wyposażone jest czysto, komfortowo bardzo uprzejmi właściciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planujemy wybrać się tu na majówkę jak myślicie, czy trzeba już teraz rezerwować nocleg? czy możemy się jeszcze na spokojnie zastanowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie do majówki już jest miesiąc, wiec radzę zadzwonić już teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my już mamy miejsce zaklepane, bo pamiętam, że rok temu o tej porze, to już żadnych miejsc nie było ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto będziemy w tym roku na majówce w tym pensjonacie ?:) jestem ciekawa czy faktycznie wszystkie miejsca są już pozajmowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy na majówce i powiem szczerze, że jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam tylu ludzi nad zwykłym jeziorem :) a pensjonat nie miał już żadnych wolnych miejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak daleko jest do samego jeziora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 kilometr jest do jeziora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę jest, ale coś za coś ;) moim zdaniem fantastyczne miejsce na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×