Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KamilaKos

Roztocza atakują!

Polecane posty

Gość KamilaKos

Ostatnio wykryto u mnie alergię na roztocza. Nie ukrywam, że jest to bardzo uciążliwa przypadłość. Jestem kompletnym laikiem w tym temacie. Dlatego postanowiłam zwrócić się do Was o pomoc. Może ktoś z Was także boryka się z tym samym problemem. Stąd moje pytanie: Jakiej firmy poduszki i kołdry polecacie? Macie jakieś sprawdzone warianty, które rzeczywiście pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka37
Przeważnie kupowałam pościel całoroczną. Musisz wybrać kołdrę, która zawiera składnik aktywny zwalczający rozwój roztoczy. U mnie idealnie sprawdził się Allerban, który rzeczywiście działa. Dzięki temu nie występowały u mnie żadne skutki uboczne mojej alergii. Zanim zdecydujesz się na zakup musisz ocenić swój próg cenowy. Dopiero wtedy będzie mowa o jakimkolwiek szukaniu ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKos
Przeszperałam cały internet w poszukiwaniu pościeli z tym składnikiem aktywnym. Zdecydowałam się na zakup tej pościeli https://www.alsos.pl/hollofil-allerban-koldra-caloroczna-200x2202x7080-gratis-2x4040 , bo wydaje mi się całkiem rozsądną ofertą. Dwie poduszki gratis, pościel całoroczna i do tego dość korzystna cena. Czego chcieć więcej? Od kiedy używam tego zestawu, objawy mojej alergii znacznie zmalały. Czy ktoś z Was także zamawiał od tego producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja41
Także zamawiałam od tego producenta. Przesyłka doszła szybko. Towar zgodny z opisem. Według mnie to jedna z lepszych firm dla alergików. Widać, że znają się na rzeczy, a towar jest na najwyższym poziomie. Składnik aktywy jest jednym z bardziej innowacyjnych i skutecznych. Z tego co zdążyłam się zorientować, to firma współpracuje z alergologami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28patka28
Moje maluchy mają alergię na roztocza. Wiem z czym się to wiąże, dlatego staram się, aby ich otoczenie było pozbawione kurzu i brudu. Wcześniej kompletnie nie interesowałam się różnego rodzaju alergiami. Moja wiedza była dosłownie zerowa. Na szczęście trafiłam na http://blog-antyalergiczny.pl/ dzięki któremu dowiedziałam się sporo ciekawych rzeczy. Teraz wiem co robić, aby uchronić moje dzieci przed roztoczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKos
Udało się! W końcu objawy mojej alergii znacznie zmalały. Pościel, którą zamówiłam idealnie się sprawdziła. Materiał z którego ją wykonano jest najwyższego gatunku, a składnik aktywny działa jak należy. Do tego zainspirowałam się blogiem, wprowadziłam kilka małych zmian w swoim mieszkanku i od razu żyje mi się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×