Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariannaGdaiGdy

Wypad do krakowa - Pomóżcie

Polecane posty

Gość MariannaGdaiGdy

Od poczatku :-) Chcielibyśmy z narzeczonym zrobiś sobie 3 dniowy wypad do Krakowa ;-) Jestesmy z trójmiasta. Domyslam sie ze podróż pociagiem zajmie nam ok 10 godzin. Ale co pozniej? Czy moglibyscie polecic jakies miejsca na nocleg? niedrogie hotele? Wlasciwie chodzi o jedną (max dwie) noce. W piatek chcemy jechac, w sobote pozwiedzac w niedziele wracac ;-) Co warto zobaczyć w ciągu tak krótkiej wycieczki?;-) Pomyślicie, ze to głupota jechać na tak krótko, ale to taki spontaniczny wyjazd po prostu bardzo bysmy chcieli zobaczyc kraków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaGdaiGdy
Pomozcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy bylam w Krakowie nocowalismy tu -> http://www.alepensjonat.pl/oferta.html Milo, czysto i cicho. Niestety dosc daleko do centrum. Jeśli chodzi o atrakcje Krakowa, to wiadomo, ze Rynek, Kosciol Mariacki,Wawel ja ze swojej strony polecam jeszcze Aqua park z niesamowitymi rurami do zjezdzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wam nie zależy na standardzie, poszukajcie po akademikach - choć wątpliwe, czy teraz coś tam można wynająć. Najlepiej wrzuć w googla Bed&Breakfast albo hostele. Na pewno coś znajdziesz, poniżej 100 zł/dobę. Jeśli zaś chodzi o obiady, polecam bar \"Pod Temidą\" na Grodzkiej. Klimat jak z czasów PRL, ale obsługa - mimo bufetowego wyglądu - jest miła, jest tanio i dość smacznie (jak na bar mleczny, rzecz jasna). Tyle, że zawsze tam pełno studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co warto zobaczyć? W dwa dni, to właściwie to co zwykle: Wawel, Rynek i okolice (polecam te wszystkie uliczki dookoła), Collegium Maius (czyli stary budynek UJ), z kościołów Mariacki, św. Wojciecha (ten mały na Rynku) i Św. Annę, Sukiennice i Muzeum Narodowe Drugiego dnia Kazimierz, można chodzić i chodzić - ale pewnie i tak wylądujecie w knajpie (jeśli się w sobotę miejsce znajdzie, hehehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie spostrzeżenie
jakis czas temu zadałam na forum podobne pytanie, dotyczące niebyt drogiego noclegu, ale w Warszawie. Nie otrzymałam ani jednej powawżnej odpowiedzi, zastanawiam się, czy ma to związek z miastem, o które pytałam. Wiem, ze odbiegam od tematu, ale byłam zawiedziona, pisali o burdelach i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexilola
to chyba jest kwestia szczęścia - jaki pierwszy komentarz , takie i następne; jak się trafijakis dowcipniś , to temat do skasowania , już zadnego z niego pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie spostrzeżenie
no właśnie, pierwsza odpowiedź dotyczyła burdelu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaGdaiGdy
Dziekuje serdecznie :-)))))))))))))))) Myslalam, ze nikt sie nie odezwie, a tu prosze :-) dZIEKI WIELKIE JESZCZE RAZ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Mogę jeszcze dorzucić propozycję Hotelu Aston. Jest bardzo dogodnie zlokalizowany, bo przy ul. Długiej (czyli wystarczy 5 min spacerku, aby przedostać się spod hotelu na Stary Rynek). Ceny są bardzo atrakcyjne, w ofercie mają także promocje i rabaty. Do tego Internet w pokojach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek99
Jeśli chodzi o wypad do Krakowa, zwłaszcza na tak krótko i chęć nie wydania zbyt wiele kasy na nocleg to warto spędzić te kilka nocy w Old Town Hostel w Krakowie, fajne miejsce ze świetną lokalizacją, naprawdę polecam!!! Nie można na nic narzekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co istnieje kilka serwisów, dzięki którym możesz sobie łatwo i szybko zarezerwować nocleg. Ja kiedyś korzystałam z serwisu infonoc.pl i byłam bardzo zadowolona nie tylko z pokoju, ale także z obsługi. I za to, że skorzystałam z ich usług dostałam kod, dzięki któremu dostanę 5% zniżki przy kolejnej wizycie. Ale w najbliższym czasie nie wybieram się do Krakowa i jeśli chcesz skorzystać z mojego kodu to bardzo proszę ;) JNTWT7YBE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilipad
Hej! mogę Ci polecić fajny hostel na Kazimierzu - nazywa się Atrakcyjny Kazimierz i jest tani, przytulny i ma mila i fachowa obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm-ww
Wiesz, w Krakowie jest naprawdę wiele takich miejsc, gdzie możesz przenocować i nie wydać na nocleg mnóstwa pieniędzy... Polecam zajrzeć na stronę neib.org - możesz znaleźć na niej opinie i recenzje o hotelach, do których warto się udać, jak i o tych, których należy raczej unikać :) Dzięki możliwości oceniania i komentowania poszczególnych wpisów, możesz zobaczyć, które lokale są naprawdę warte odwiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqrew
Polecam na stronce expressbooking.com zakładkę cheap hotels Kraków. Jest tam tego trochę :) Na pewno coś znajdziesz dla siebie i narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend w Krakowie to fajny pomysł - w niedzielę wstępy do muzeów są za free :) zresztą, sam spacer Kazimierzem może być fajną atrakcją - na pewno zechcecie jeszcze tu wrócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×