Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hechicero

Zaklecie kruka - Zakląć kogoś potężnym zaklęciem kruka

Polecane posty

Zaklinamy zaklęciem dosyć starodawnym... Potrzebne: -Świeca w naczyniu (z pokrywką) -Liść Brzoskwini Uwaga: Liście Brzoskwini mogą być niebezpieczne dla życia. 1.Spalając liść w ogniu świecy, zamykamy wydobywający się dym w naczyniu. 2.Wzywamy ducha kruka rozkazem: amir kuja hastor x3 (nie obracając się za siebię) 3.Naczynie wystawiamy za okno, poczym otwieramy szybko pokrywkę. Uwaga: Duch kruka podąża za naczyniem. Osoba na którą żucamy zaklęcie musi wypowiedzieć słowo: miedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam zajeta prowokacjami
mhm, ale jak ta osoba ma wypowiedziec te słowa? przeciez to nie jest w jej interesie... zmusic ja? a poza tym w jakim odstepie czasowym musza te słowa pasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam zajeta prowokacjami
no i przede wszystkim, co to zaklecie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam zajeta prowokacjami
no i jeszcze Uwaga: Duch kruka podąża za naczyniem. jak. tzn ze ta osoba ma trzymac to naczynie? przeciez duch kruka to ten ulatujacy dym? to raczej ucieka z naczynia a nie podaza, bo jakby podazał, toby został w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam zajeta prowokacjami
no odpowiedz ejjjj, bpsoe zezłoszcze i rzuce na Ciebie klatw 7 żmij. a wiesz co one robia... skoro sie w to bawisz eejjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee duch kruka nie jest w naczyniu chociaz sam niewiem... pewna osoba powiedziala mi raz ze duch podaza za zapachem choroby hmm Person kto wypowie te slowa przywolywuje demona do siebie a ten zatruwa powietrze wdychane przez te osobe Kruk jest demonem burzy przekleta osoba powinna skarzyc sie na nieprzyjemny zapach i stac sie bardzo bojazliwa depresje, stres, mieditis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×