Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo zaluje tego co zrobilam

Polecane posty

Gość gość

Moj chlopak jezdzi TIR zadzwonil do mnie z Angli ze na wohenende bedzie w domu zebym przyjechala.Ja w sobote pojechalam do jego rodzicow i gdy juz bylam u jego rodzicow kawe pilam znow telefon ze odwoluje to spotkanie bo nie zdazyl na prom.Chcialam wracac do domu ale jego ojciec powiedzial ze moge na noc zostac jest wolny pokoj to jutro po sniadaniu sobie spokojnie pojade.Zgodzilam sie ale nawet nie pomyslalam ze on .A tak sie stalo bo zony nie bylo nie wiem gdzie byla,Zaraz lamka wina i kawa tez zaczal mi takie mile slowka mowic ze az sie podniecilam,ze juz mi nic nie brakowalo do pojscia z nim do lozka,podszedl do mnie spodnie rozspiol i kazal mi sobie wyjac i wziasc do buzi,Juz taka bylam podniecona ze nie wiedzialam co ja z nim robie.Gdy calego penisa wyciaglam to az oddech mi sie wstrzymal bo po raz pierwszy takiego kulasa ujrzalam,Az sie cala trzeslam i zaniusl mnie do lozka. Gdy wchodzil we mnie to myslalam ze miszparka peknie.Jak juz zaczal mnie bzykac to po chwili odlecialam bo taki silny orgazm dostalam,Gdy moja pochwa sie juz zozluznila to czulam tylko przyjemnosc i rozkosz.Wtenczas przezylam poraz pierwszy najspanialszy sex to nie to co bylo z jego synem,Lezalam jak kloda sperma zalana i rozmyslalam nad tym co zrobilam ale to wspaniale przezycie wszystko przykrylo,Gdy zaczelam z nim rozmowe to zapewnil mnie ze to zostaje miedzy nami i jak kiedys bede jeszcze chciala to mozemy sie umowic .Na koniec jeszcze sobie jego meskosc do buzi wzielam i mocno ustami go masowalam az pelno spermy do buzi dostalam. I tak sie skonczylo spotkanie z tata mojego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytam ale na wyrywki psychiatra wita chyba że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo.marne,kiepskie,żałosne,prymitywne.a jeszcze troche i koniec wakacji i wreszcie nos w książki wsadzisz.a nie tu na dorosłych forum bzdury pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ssałaś kootasa taty swojego chłopaka no ku/rwa jak to brzmi ... marne prowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalujesz czy tylko tak myslisz ale pchizde ci chyba porzadnie przeoral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jodłowski & Taszycki w grobach się przewracają. Skutki kolejnych reform w oświacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazja dobra szkoda ze wyssana z palca :) Szkoda faceta ktory sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździ "TIR: Łykam to jak indor kluski ale zanim to się stanie, chciałbym zobaczyć jak "Ciotki" powstają z popiołów zanim przeczytam twoje przygody o niewierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki powstającą z popiołów dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie mialas znajomego faceta ktory by Cie ostro przerznal tylko musialas z ojcem chlopaka sie piepszyc a ten ojciec tez nie ma za grosz chonoru zeby synowi w*****ac jego dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piepszyć i chonoru!!!!!. K*rwa w jakiej Ty szkole byłeś/byłaś. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w podstawowej hehe :P Kiedyś to były korektorki {śpioch} . Na spokojnie wyjaśniały, co i jak i dlaczego w języku polskim piszemy tak a nie inaczej. Naucz, popraw, pokaż a nie wyzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek ty jesteś pedofilem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpiął, zaniósł, wziąć.:O To dobrze że dojszlaś ;) dochodzisz nawet bez, co? Wystarczy że sobie jakieś opowiadanie napiszesz :D Zazdraszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×