Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kares

Gangbang - jakie preferencje ?

Polecane posty

Gość Kares

Witam.... chcialbym sie dowiedziec jakie macie moje drogie preferencje jesli chodzi o gangbang ? (np. ilu mezczyzn lub czy z kolezanka i paru facetow).... a takze jakbyscie chcialy takie cos zakonczyc czyli czy wszystko na twarz lub na cialo, a moze wszyscy do srodka (jesli tak to w ktora dziurke) ?... chodzi mi o wypowiedzi na temat a nie kazania czy to moralne czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::Asiulaaaaaaa87:::
Ja lubię seks grupowy, najlepiej jak jestem tylko ja i 3 facetów :) każdy w inną dziure :D strasznie mniepodnieca jak spuszczają mi się na cipkę, tyłeczek lub w tyłeczku, na biust albo jak kończą w moich ustach... uwielbiam być "niewolnicą w seksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelwar
a byś pozwoliła żeby tych 3 facetów skończyło w twojej cipce ?... nawet nieznajomi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majana83
a ja lubie jak od czasu do czasu paru mnie tak porzadnie przeleci i pozniej wystrzela na mnie (twarz, cycki, brzuch), a na koniec ich wylizuje ;)... mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22modliiiiszka22
ja lubie jak mnie kilku porządnie przeleci, bo jeden nie daje rady! a jeździcie na spotkania gangbang z innymi parami lub do swingers club?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaaasunia
każda laska o tym marzy :) sama to przezylam dopiero raz ale chce wiecej! ja +3 facetow a chcialabym z 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łitnej spirs
Ja gangbang mam za sobą.Trzech przystojnych chłopaków (koledzy ze studiów) tak mnie przeleciało we wszystkie możliwe dziury że dreszcze miałam jeszcze przez 3 dni na samą myśl o seksie z nimi! Przeżycie niesamowite i w ciągu niecałych 2 godzin aż kilkanaście orgazmów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uguhu
a szacunek? jak potem chcecie budowac prawdziwą wieź? Przeciez oni traktują to przedmiotowo, jak przedmiot,do ktorego trzeba wsadzic. Moze i jest fajnie, ale pomyślcie, czy ktoryś by poźniej chcial taką dziwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dokładnym umyciu
i zmianie gaci wraca szacunek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uguhu
i umyciu zebów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majana89
mmmm wczoraj pozwolilam aby 3 facetow we mnie skonczylo.... cudowne uczucie i mam ochote na wiecej.... a dzisiaj powtorka tylko ze o 2 panow wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy ed
nie zapomni sie o tym pochwalic na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
Witajcie dziewczyny:)) ciekawi mnie czy to tylko wasze fantazje czy rzeczywiście realizujecie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
up up nikogo nie ma:((?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gda
czy są jakieś chętne z 3miasta? jurekk@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebabliskości
dlaczego każdy opowiada o kobiecie i kilku facetach? może by tak wziąć jednego mężczyznę i kilka kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
potrzebabliskości ,,,,,tez dobry pomysł:)) masz jakieś koleżanki?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb-bis
mój facet uważa że pchanie kutasa w dziurkę po innym facecie, czyjąś spermę to obrzydlistwo. Co innego jak jest przy seksie jest jeszcze jedna kobieta (lub więcej - ale tego jeszcze nie mieliśmy). Nazywamy to - asystentka. Jej zadaniem jest dbać o maksymalne wrażenia dla mnie. Wszystkie jej działania są no ukierunkowane. Jak mój facet pieści moje pośladki ona zajmuje się piersiami, dba o właściwe nawilżenie pochwy itp. W zasadzie nie zajmuje się bezpośrednio moim facetem poza drobnymi sprawami. Dla podkreślenia statusu "obok" nie jest zupełnie naga, zwykle w stringach z odkrytymi piersiami, ale bywa też że w koszulce bez niczego pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby obcy facet skończył w mojej tzipce czy tyłku to musiałabym go trzymać pod kluczem przez 2,5 tygodnia. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun pończoch
Perwersja a czemu akurat 2,5 tyg. a nie 9.5:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
Ja jak najbardziej marzę o trzech facetach kończących we mnie, lubię sex analny, oralny, a sperma to samo zdrowie. Jenak faceci muszą być koniecznie zadbani i pachnący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja kogoś straszę? :D Po prostu zdziwiło mnie, że tyle kobiet podejmuje lub chciałoby podjąć takie ryzyko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest ryzyko ...
... jest impreza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perw ilu facetów na raz kończyło w Twojej cipce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×