Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Student94

Lubicie lizanie piersi?

Polecane posty

Hej, Wam wszystkim Lubicie lizanie piersi? Jakie jest to uczucie i jakie emocje w Was wyzwala? Zawsze wiem to z perspektywy osoby liżącej, a nie wiem co wtedy odczuwa kobieta? Mi zawsze było mówione, że było super i za☠☠☠iście- tak mi opowiadała moja była... Sutka szybko twardniały jej, a pieszczenie lodem.... wiem że lubiła to, ale podobno takie odczuwała jakieś gilgotki, jakieś dreszcze, że po prostu chciała, ale po jakimś czasie miała już dość - jak u Was z pieszczeniem lodem jest? A i zęby.... Czy delikatne podgryzanie sutków Wam odpowiada? Co o tym myślicie? Co czujecie? Ona miała mega czułe sutka i nawet nie chciała podgryzania.... Rzeczywiście to aż tak boli? Właśnie, jakie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam, ale bardziej ssanie :D ale mam małe piersi 😭 dziwie się, że mojemu byłemu chłopakowi się podobały i uwielbiał to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie podniecilam jak to czytalam. kocham jak facet zajmuje sie moimi piersiami, szczegolnie jak lize sutki. najpierw delikatnie i niesmialo a potem ssie zeby na koniec je gryzc ajjjjj od razu jestem mokra jak o tym mysle. najlepsze co jest!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lize to PIES. Co za prostak z autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizac to mozesz moja pałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, a niby jak inaczej nazwac czynnosc robiona jezykiem? nie lizanie? jakis kompleks masz, ze tylko z psem ci sie kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale burak. Pieszczota / pieścić, całować - za trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Studencina" co nie przeczytał w życiu żadnej książki, wiec słownictwo ma prosto z gumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jego temat jest jednym z najkulturalniejszych jakie widzialam tu na forum i najladniej napisanych, albo jestescie zazdrosni albo czepiacie sie glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak mąż mi lekko muska i ssie ale nigdy nawet delikatnie nie podgryzać! Lubię też całowanie po szyi , karku i uszach ....mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie. Moja żona ma małe piersi 1cycka wloze do buzi ale sutki ma wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia228
Mrr ja bym mogla lizac cycusie moich koleżanek codziennie ale mój chłopak robi to za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×