Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie chce się kochać w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pytanie. Czy Wasi partnerzy mieli opory przed seksem w ciąży?? Moj mąż stracil chyba całkowicie ochotę. Wieczorem kladzie się i idzie zaraz spac. Jest mi tak strasznie przykro. Czuję się brzydka i gruba.chociaz nie zaniedbałam się w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ja się z Tobą pokocham? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nie miał. Na seks stracił ochotę dopiero gdzieś po 38 tygodniu, od tego momentu aż do końca połogu pieściłam go oralnie. Sama wtedy wcale nie miałam ochoty. Większość kobiet czuje się gruba i brzydka w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bardzo podniecała zona w ciąży, uwielbiałem na pieska, i nie trzeba się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa 7miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz duży brzuszek więc bardzo seksownie wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się brzydka i gruba.chociaz nie zaniedbałam się w ciąży. X No ,bo taka jesteś. Nie ma się co oszukiwać :-) nie licz na cuda. Ja przytylam 30kg z blizniakami, jednak do 27tc uprawialismu sex. Później zabronił lekarz. Jak to mój mąż mówił, takiej grubej baby w łóżku nie miałem :-D do dziś to wspominamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My przestaliśmy się kochać w ciąży dopiero wtedy kiedy moja żona zaczęła się gorzej czuć podczas stosunku ale to było naprawdę pod sam koniec ciąży. A tak to przez praktycznie cały przebieg kochaliśmy się do oporu i faktycznie najfajniejsze było to, że można było kończyć w środku bez żadnych obaw o ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest badanie cipki b ginekolog nie zaraził jej. Dlatego mąż jest podczas każdego badania cipki i pilnuje strylnyości by czymś nie zaraził jak brodawczak czy wirus watroby C ! My sie kochaliśmy rano a wieczorem rodziliśmy dwa tygodnie po terminie a mąż wspierał poród i jest przy każdym badaniu cipki mam do tej obecności prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×