Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wspomnienia porwanej

Nazywali to TEATR ROZKOSZY ale my nazywałyśmy to areną gehenny

Polecane posty

Gość wspomnienia porwanej

Tak po prawdzie, to nie był ani teatr, ani żadna arena. Zwykłe podwyższenie na środku sali wyłożone aksamitnymi tkaninami na których wszystko się rozgrywało. Dookoła postawiane były stoliki z krzesłami dla tzw. widzów czyli po prostu dla klientów burdelu. Zdziwiłam się widzą jak wiele kobiet przychodzi na te pokazy. Owszem, mężczyzn było więcej, znacznie więcej, ale kobiet u ich boków wcale nie brakowało. Wszyscy elegancko ubrani, w garniturach i sukniach, patrzyli na nas sącząc nieśpiesznie swe drinki. My miałyśmy tylko tuniki na sobie. Czyli krótkie półprzezroczyste stroje przez które widać było wszystkie intymne szczegóły ciał. Zresztą tuniki bardzo krótko gościły na nas. Gdy pierwszy raz weszłam na scenę czekająca już tam dziewczyna zaraz zsunęła mi ją z ramion. Pamiętam, że byłam przerażona. Wiedziałam, że zostanę rozebrana do naga, bo było to wielokrotnie ćwiczone na tzw. tresurze, ale co innego być nagą przed dwiema czy trzema osobami, a zupełnie co innego być wystawioną dosłownie na widok publiczny. Przerażały mnie wszystkie te nieznajome twarze zgromadzone dookoła, przerażały ich ciekawskie oczy pełne pożądliwości, przerażały ich uśmiechy. Miałam ochotę skrzyżować ramiona na piersiach i uciec stamtąd jak najszybciej lecz oczywiście nic takiego nie zrobiłam. Wiedziałam co by mnie czekało. Widziałam co robiono z innymi dziewczynami, które się sprzeciwiały. Pamiętam, jak sama zostałam pobita, w międzyczasie zgwałcona przez bijącego mnie mężczyznę, a potem oblana zimną wodą i pozostawiona na zimnej podłodze w zimnym pomieszczeniu. Nie uciekłam zatem z areny, ani nawet nie skrzyżowałam wstydliwie ramion. Zamias tego moje ręce same powędrowały ku stojącej naprzeciw mnie dziewczynie i zsunęły ramiączka z jej barków dokładnie w taki sam sposób, w jaki ona zrobiła to moją tuniką. Materiał opadł na podłogę pod jej bose stopy i obie byłyśmy już nagie. Po sali przetoczył się szmer ożywienia, na twarzach pojawiło się pełne ekscytacji oczekiwanie. Dostrzegłam pewną kobietę siedzącą zaraz przy scenie u boku spasionego jegomościa, która znad kieliszka przyglądała mi się z wyraźną fascynacją wymalowaną w źrenicach. Uśmieszek cisnął jej się w kąciki ust i widać było, jak bardzo jest ciakwa dalszego ciągu. Dziewczyna przede mną zarzuciła mi ręce na szyję i pocałowała mnie w usta. Zamknęłam powieki nie chcąc widzieć tych wszystkich twarzy i skupiłam uwagę na własnym języku zaczynając splatać go z językiem partnerki. To też było na tresurze. Należało przy tym otworzyć w miarę szeoko buzię, aby ciekawscy mogli widzieć taniec języków. Usłyszałam za plecami kroki lecz nie musiałam przerywać całowania i odwracać głowy, by wiedzieć, że na scenę wkroczył właśnie mężczyzna i że przepaska na biodrach jest jedynym jego okryciem. Po chwili już czułam jego dłonie na pupie. Jak na komendę osunęłam się na kolana i odwiązałam przepaskę odsłaniając widzące przyrodzenie. On nade mną zaczął całować się z dziewczyną, a kobieta nieopodal przy stoliku, aż wyciągnęła szyję obserwując, jak obejmuję ustami penisa. Grubas też miał ucieszną minę. Świadoma, że wszyscy na mnie patrzą zaczęłam ssać penisa czując jak szybko pęcznieje mi w buzi. Po kilku chwilach stał już samodzielnie, wyprężony łukiem ku górze, z grubą żyłą biegnącą wzdłuż. Jakaś inna kobieta z przeciwległej strony, aż zaklaskała w dłonie. Nie będę opisywać co było dalej, jak uprawialiśmy seks we troje na oczach wszystkich, jak ja i dziewczyna byłyśmy brane na zmianę od przodu i od tyłu w międzyczasie liżąc sobie nawzajem ci.py i jęcząc w udawanej rozkoszy, w końcu jak mężczyzna doszedł i spryskał nam twarze nasieniem. Na potrzeby kafeterii opisałam w miarę typowy stosunek ale uwierzcie mi, bywały mocno nietypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie wyraziłaś na to zgody tzn. ze Ci którzy Cię zmuszali popelnili przestępstwo! Zglos to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To opisz te nietypowe ,fajnie to zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki przymus jast karalny! WSPÓŁCZUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka albo wyrwala ten tekst z jakiegoś kryminalnego opowiadania albo zamyślała prowokować dyskusję! O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×