Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ciaglemalomi

podniecaja mnie zdrady męża

Polecane posty

Gość ciaglemalomi

jak w temacie podnieca mnie jak mój mąż zabawia sie z kobietami tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterrr
a Ty masz ochote na skok w bok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglemimalo
nie ja jestem wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasd
Może nie, a może tak... To zależy, czy stoi czy leży ... Bo jak ktoś komuś coś, to po co komuś tak na co ....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza dama
Ja tak mam. Zawsze chciałam poznać ze szczegółami jego seksualną przeszłość. Miał spore opory ale jak zobaczył, że mnie to strasznie nakręca to zgodził się. W łóżku w trakcie seksu często poruszałam ten temat, pytałam się jak to robił z tą a jak z tamtą i wyobrażałam to sobie, strasznie mnie to podniecało. Po jakimś czasie wszystkie to znałam już na pamięć więc pomyślałam, że mógłby mieć coś nowego i powiedziałam mu to, że wg mnie nie byłaby to zdrada gdybym o tym wiedziała. Zaczęłam namawiać go na skok w bok ale tak bym wiedziała i wszystko mi potem zrelacjonował. Długo się nie opierał :) Ale był problem z partnerką bo w pracy ma samych współpracowników i jedną sekretarkę po 50 a jego ex już mężate, dzieciate i bez kontaktu. Wybór padł na jedną moją znajomą, która trochę go adorowała. Zaczęliśmy zapraszać ją częściej i wprowadzać luźną atmosferę. Raz zaprosiliśmy ją na poimieninową wódeczkę, która została z rodzinnej imprezki. Popiliśmy troszkę, było wesoło - ja udawałam, że piję dużo i zaczęłam odstawiać pijaną tak, że mąż położył mnie do łóżka gdzie udawałam, iż zasnęłam a oni bawili się dalej. Potem to już poszło samo. Słyszałam wszystko, żałowałam tylko, że nie mogłam patrzeć ale bałam się zepsuć. Wziął ją na naszej sofie. Normalnie myślałam, że eksploduję - pieściłam się, miałam orgazm za orgazmem i całe prześcieradło mokre. Gdy po wszystkim odprowadził ją do drzwi to wyskoczyłam do niego i praktycznie zgwałciłam. Najpierw usztywniłam mu ustami jeszcze w przedpokoju a potem zaciągnęłam na sofę i kazałam mu powtórzyć to wszystko co robił na niej przed chwilą :) No i tak się to zaczęło, teraz się nieco rozkręcił i już jest po 3 kochankach o których mi opowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastes11
klamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihi
tajemnicza dama jestes jebnieta prawda?to jest twoj maz? dupczy jakies szmaty ty sie szanujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek lolek lolek
moja żona zawsze szybciej dochodzi, jak jej opowiadam moje fantazje o innych laskach. po alkoholu z pewnością bez oporów by mi dała wysmyrać jakąś kobitkę. ale na trzeźwo jest raczej zbyt zazdrosna, żeby to się w dłuższym okresie czasu dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młotek
Arab z Arabii czy ze stadniny, bo to zasadnicza różnica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi do cholery?
moja żona też lubi jak ją w łóżku porównuję do innych, wcześniejszych partnerek i nie ma chyba w tym nic złego skoro ją i mnie to podnieca. nie namawia mnie do zdrady ale fantazjujemy o tym często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
tajemnicza dama:) dobre dobre choćby było wymyślone :) pisz dalej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly.facet
moja miała kilku facetów przedemna jak sie kochamy probuje ja o cos zapytać jak z nimi bylo , tez mnie to Podnieca . Moze to nie normalne ale tak jest . Szkoda ze nic nie chce mówić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglemimalo
tajemnicza: zazdroszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mylicie pojęcia
zdrada kontrolowana a byli to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mylicie pojęcia
pierwszy raz spotykam się z sytuacją kiedy to kobieta jest tą "zdradzaną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglemimalo
oj chciałąbym zeby jakas sie porzadnie zająl i pokazał jej gdzie jest jej miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza dama
mnie nie przeszkadza a wręcz przeciwnie :) dla mnie nie są to zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
tajemnicza dama:) super:) to jeszcze podpowiedz mu żeby włączył kom. jak to z innymi robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglemimalo
tajemnicza dama: planujecie cos w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexowna&Namiętna
może przelecieć Tajemnicza Damo Twojego męża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexowna&Namiętna
Jakie województwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglemimalo
tajemnicza jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza dama
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekalogofiutowa
SMYRAM se dupe papierem sciernym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona747
mnie to bardzo podnieca: ja, maz i trzecia kobieta. Seks w trojkacie, on moglby ja wczesniej poderwac i sam na sam, ale przede wszystkim kreci mnie to ze potem robimy to we trojke. Nie wiem czy to normalne. Nie potrafie byc zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogacz27
Ja tez tak mam jestem samotny ale chciałbym żeby moja przyszła żona mnie zdradzała. Jesli jakaś dziewczyna chciałaby mieć chłopaka który ją kocha bez granicznie, jest wierny, oddany , dba o nią i rodzinę którą z nią założy i pozwala jej na seks z innymi to zapraszam ;] Chciałbym żeby moja ukochana dobrze się bawiła i miałą kochanka lub kochanków na boku. Nie będe robił awantur lecz przytulę dam buzi i wyznam miłość jak wrócisz do domu po zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×