Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z penisem

Polecane posty

Gość gość

Witam. Ostatnio kochając się z moją dziewczyną założyłem prezerwatywe Durex, wszystko było spoko, z dojsciem więc akt uważam za udany, ale juz chyba następnego dnia czułem sie nieco dziwnie, jakby lekki ból w podbrzuszu. Do tego po wzwodzie zauważyłem, że żołądź i napletek jest bardzo suchy i gdy penis zaczął opadać zrobiła się po prostu twarda, bardzo sucha powłoka, jakby żołądź i napletek wyglądały jak palce po siedzeniu w basenie tylko długotrwałym. Nastepnego dnia z żołedzi zaczął jakby schodzić mi naskórek lub cos to przypominającego, po prostu cieniutka biała powłoka. Do tego jakis dzien lub 2 do teraz zaczęły mi się kujące bóle w podbrzuszu (co nie wiem czy ma jakies połączenie ze skóra na penisie) , symetrycznie od pępka. Kolejna sprawa to to, że gdy chcę oddać mocz i w łazience wyciągam 'go' to czuję nieprzyjemny zapach, co wczesniej sie nie zdarzało w takiej intensywnosci zapachu. Po jakichs 3 dniach ta suchosć członka się zmiejszyła, teraz wyglada juz normalnie, ale pozostaje ból w podbrzuszu i ten naskórek juz nie schodzi z żołędzi, lecz nadal lekko pod nią w tym wcięciu. Czy to może być objaw jakiejś alergii na latex albo substancji znajdujących się na prezerwatywie, czy może są to objawy jakiejś choroby? Jeżeli ktos miał cos podobnego i zostało u niego to odpowiednio zdiagnozowane, prosze dajcie znać o co chodzi, bardzo mi na tym zależy, bo bardzo chcę się kochać z moją dziewczyną, a poza tym jest to troche niepraktyczne w życiu codziennym bo dziwnie jest mi teraz wyciągnąc penisa np. w łazience w szkole mając obawy, że ktos to poczuje. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz uszkodzić partnerki to polecam dr Penigreat. Wystarczy niewielką ilość żelu nanieść na członka, raczej regularnie, aby utrzymać wzwód przez dłuższy czas. Wpływa na ukrwienie, od razu czujesz różnicę. Takie specyficzne uczucie na początku jest, ale później już w porządku. Idziesz do łazienki i załatwiasz sprawę w kilka sekund. Jak dla mnie dobre rozwiązanie, zanim dokładnie się nie zdiagnozujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×