Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks a okres

Polecane posty

Gość gość

współżyjecie podczas okresu? Jak dbacie wtedy o higienę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba na łeb upadłaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze seksu w ogóle nie uprawiałam mam dopiero 17-lat,jednak przyznaję że kiedy mam okres to mam większą ochotę na masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajdź sobie chłopaka, który będzie cię szanował, a okres nie będzie dla niego obrzydzający. Cała reszta to tylko namiastka faceta, a gość który nie szanuje okresu u kobiety to bydlę. Nie mówię, czy będzie się chciał kochać w okresie, czy nie. To już osobna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcoo
Ktoś kiedyś mi powiedział: "Co to za facet kiedy ani razu w życiu nie pływał w morzu czerwonym." To oczywiście było na żarty. Kiedyś raz z żoną mieliśmy straszna chcice na bara bara. Było jakoś inaczej. Od tamtej pory już nie ma bara bara w tę ciężkie do przeżycia dni i oby dwie strony jakoś nie dążą do penetracji. Pływamy teraz nie odwiedzając morza czerwonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze seksu w ogóle nie uprawiałam mam dopiero 17-lat,jednak przyznaję że kiedy mam okres to mam większą ochotę na masturbację. xxx bardzo często w takich momentach gdy mieliśmy ochotę to uprawialiśmy seks bez penetracji z założonym tamponem do pochwy. Ona mi robiła loda ja jej palcówkę . Ale zdarzało się w ostatnim dniu miesiączki już uprawiać normalny seks i wtedy troszkę krwi na penisie po wyjęciu było. Nie przeszkadzało to mi ani jej. Teraz raczej podczas okresu już rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż uwielbia seks kiedy mam okres,robimy to prawie zawsze,najczęściej pod prysznicem,ale zdarza się że i w łóżku. Z moich obserwacji wiem też że taki seks,przynajmniej w moim przypadku łagodzi dolegliwości miesiączkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często kochamy się podczas okresu. W pierwsze dni jak mnie bardzo zalewa to z tamponem ja jemu np. loda on mi ręka a pod koniec okresu normalnie z penetracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona w trakcie okresu ma zdwojoną chęć a w trakcie seksu orgazmy więc staram się i przyzwyczaiłem że w te dni muszę dać z siebie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podnosze swoja lage, to morze czerwone sie rozstepuje i wchodze niczym Mojzesz z narodem wybranym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam oporów aby w te dni odmówić mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my współżyjemy i nie mamy z tym problemów. Używam wtedy tamponów w których można uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mam w ,,tym"czasie wzmożone libido i kiedyś poprosiłam mojego chłopaka o seks i bardzo spodobało się I jemu a ja odczuwam to zupełnie inaczej niż zwykle.Został moim mężem głównie z tego powodu i że tak samo jak ja ,,kocha seks" bez zahamowań i mnie bardzo.Jedno ALE w te dni kiedy to robimy on... przed samym zakończeniem...sprytnie ze mnie wyskakuje! Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można To robić ale higiena i ostrożność to priorytet!!!!! Wiele kobiet inaczej odczuwa bo może ciut szczypie a z koleji partnerzy takowych widząc że to lubią poświęcają się partnerce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×