Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 testy ciążowe pozytywne po czasie

Polecane posty

Gość gość

Witam, Już nie wiem co o tym myśleć. Staramy się o dziecko i jakoś przez ostatnie dni czułam się dziwnie i postanowiłam zrobić test. Zrobiłam. Jedna kreska, a po kilku godzinach pojawiła się druga, blada ale zauważalna bez problemu. Wiem, że to wynik błędny, ale dla własnego spokoju postanowiłam zrobić kolejny dzień dwa dni później - identyczna sytuacja, test innej firmy. Olałam już to, ale dzień po terminie spodziewanej @ zrobiłam znów. i co - to samo. po kilku godzinach dość wyraźna druga krecha. No rzesz kurde - zwariować można. co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg ulotek to wynik nieważny, poczekaj jeszcze pare dni i zrób po terminie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, sorry, zrobiłaś juz po terminie, ale co, to okresu dalej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale już jestem po terminie. to nie mój pierwszy cykl, kiedy testuję i nigdy, nawet po czasie nie było ani cienia drugiej. a tu x3. szkoda, że jutro sobota, bo poleciałabym na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a okresu dalej nie ma - wtedy wszystko byłoby jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję, tez tak mialam...po czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie daj spokoj z beta, moze jutro zrób jeszcze test (w rossmanie jest taki test bardzo czuły na niskie stężenie). A to jest tak, ze patrzysz na test, nie widzisz zadnego cienia, a potem nagle po paru godzinach patrzys znowu i kreska jest? To mOze przyglądaj sie chwile dłużej zaraz po zrobieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz po zrobieniu nie było nic. kompletnie. po kilku godzinach widać gołym okiem, bez przyglądania się. Chyba jutro skoczę do rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×