Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia9898

Antykoncepcja

Polecane posty

Hej Dziewczyny. Mam 19 lat. Jestem z moim chłopakiem 10 miesięcy i zdecydowaliśmy się na nasz " pierwszy raz" . Dużo o tym rozmawiamy. Jednak chodzi o zabezpieczenie. Mój chłopak nie chce żeby faszerowac się tabletkami bądź używać plastry itd. Twierdzi że on zadba o to aby nie zaliczyć wpadki i będzie stosował prezerwatywy. Jeśli tylko on bedzie używał gumek to wystarczy aby uchronić sie przed nie planowaną ciążą???? Czy sama prezerwatywa wystarczy aby przeżyć bez konsekwencji pierwszy stosunek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wystarczyć ale pewne ryzyko zawsze jest bo a to pęknie a to coś niepostrzeżenie wyleci. Raz się uda a drugim razem być może nie. W związku z tym moja droga szczerze ci radzę idź do ginekologa niech ci przepisze tabletki. Wówczas będziesz pewniejsza i spokojniejsza. Osobiście właśnie tak bym zrobiła prezerwatywy plus pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damerika
Ale dlaczego obawiacie się tabletek? Przecież dzisiejsza antykoncepcja hormonalna jest już naprawdę bezpieczna. Tym bardziej, że jeśli lekarz sam nie zaproponuje zrobienia badań hormonalnych przed przepisaniem tabletek, zawsze możesz go o to poprosić. A wiadomo, że jednak tego rodzaju zabezpieczenie jest najpewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qulson
Z takich z niewielką ilością hormonów i polecanych dla młodych kobiet,ktore dopiero zaczynają współżycie, to często dają vibin mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukalka
to prawda ja dostałam od ginekologa vibin mini jak antykoncpecję na start i rzeczywiście bardzo dobrze się czuję na tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też byl wkurzony jak mu powiedziałam że zamierzam brać tabletki, ale u nas to było inaczej bo bałam się że znów gumka pęknie ;) teraz biorę Limetic ale przechodzę na Belare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla pewności możecie uprawiać seks tylko w dni niepłodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×