Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasia

boje sie

Polecane posty

Gość sasia

chcialabym sie dowiedziec czy jesli, nie przezylam pelnego stosunku, bo członek mojego chlopaka byl tylko przez sekunde we mnie i nie mial wytrysku. moge zajsc w ciaze?? bardzo sie boje bo slyszalam ze nie tylko w spermie znajduja sie plemniki ale takze przed wytryskiem w wydzielinie moga sie pojawic...prosze o inf na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkkkk
tak, możesz zajść w ciąże, bo nawet przed wytryskiem z członka wydobywa się płyn w którym znajdują się plemniki. POdstawowe wiadomości wypadałoby mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.............
Jest niewielkie prawdopodobieństwo że zaszłaś w ciążę, ale naprawdę bardzo małe. Na przyszłość się zabezpieczaj i przy najbliższej okazji wybierz się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasddaaa
NIe ma to jak głupiutkie laski biorą się za sex.. może najpierw przed bzykankiem podstawowe info? czy to za dużo na twoj musk??? bo mózgu to raczej nei masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie...
ryzyko jest naprawdę bardzo, bardzo małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
jesli jak mowisz był przez sekunde to raczej nieee... Przypominij sobie jednak kiedy on Ci go wsunął. Czy penis był wtedy wilgotny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziar
re: aasddaaa Lol, mówisz że jest głupią laską, a ja bym Ci za same pismo z 10 lat dał. Do: założycielki tematu: Raczej nie powinnaś się niczego bać, ja proponuję serwis www.wpadka.pl w takich sytuacjach i nie tylko dla Ciebie ale dla wszystkich czytających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be calmnes
No niby można zajśc w taki sposób , ale u mnie znajomi współżyją w taki sposób od 4 lat ( nie używając prezerwatywy i innych) i nic się nie dzieje :):) BĄDŹ SPOKOJNA :):) Nic się nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakkkkkkkk
jasne ze to niemozliwe.po 1: plemniki potrzebuja bardzo wysokiej temperatury na przezycie.(50 stopni) wiec jesli czlonek byl tylko przez krotki czas nie mogla sie wytworzyc taka temperatura.to jest mozliwe jesli czlonek przebywa caly czas w pochwie i zostanie wycofany tuz przez wytryskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×