Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

czy to ciąża??

Polecane posty

słuchajcie w 18 i19 d.c dostałam plamień takich beżowych, potem spokój pojawił sie normalny mleczno-biały śluz. Mam strasznie obrzękłe piersi... Dodam, że nie zabezpieczamy się tylko stosujemy przerywany... (za kilka m-cy bierzemy ślub więc jak będzie dzidzia będzie ok) Czy to mogą być poczatki ciąży, okres mam dostać koło 2,3 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Okres
pomimo tego, że jestem facetem to muszę napisać, że Kobiecy okres jest to jedno z najbardziej nieprzwidywalnych zjawisk na świecie. I szczerze to nikt nie potrafi przewidzieć czy jesteś w ciąży. Jest to niezwykle trudne w przypadku badania bezpośredniego metodami z domowej apteczki, a internet jest to nie możliwe. Skorzystaj z testu ciążowego to najlepsza rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na test jest jeszcze za wcześnie, na objawy ciąży również (wątpię, aby nadwrażliwe piersi miały z nią wspólnego, bo przecież do okresu zostało dużo czasu, nie wiadomo nawet, czy owulacja już była - plamienia mogą o niej świadczyć). Musisz czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_34
Do AUTORKI-------napisałaś ze 18, 19 dc miałas plamienia,mogły to byc plamienia ktore czasemse zdarzają . Po drugie mnie to osobisciwe nic nie daje bo nie widzę całego Twojego cyklu, nie widzę od ktorego dc masz pierwszy wyzszy skok , faza lutealna..... A wróżką nik tu nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×