Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja przed okresem i pieczenie

Polecane posty

Gość gość

drogie panie poradzcie. Dzień przed okresem ogoliłam się . Po goleniu od razu odczułam suchość pochwy. teraz mam okres i odczuwam dyskomfort i delikatne pieczenie.. jak sobie pomóc by to się nie rozwinęło w jakąś onfekcje teraz podczas okresu i później po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ci współczuję,ja kiedyś też postąpiłam tak nierozsądnie ,naczytałam się gdzieś że depilacja pozwala zachować większą higienę , być może to prawda jednak wydepilować się na kilka dni przed okresem nie polecam nikomu. U mnie było tak że od momentu porodu mam b.obfite okresy, trudno jest mi w tych dniach utrzymać higienę więc sądziłam że tak będzie lepiej. Trudno mi coś tobie poradzić, w tych dniach nie ma zbyt wiele możliwości zastosowania odpowiednich środków higieny,gdyż nawet zwykłe podmywanie się sprawia ogromny ból,podrażnienie i uczucie pieczenia,przez cały okres praktycznie byłam niezdolna do swobodnego poruszania się nawet po domu, w pracy wzięłam urlop bo nie miałam innego wyjścia. Mususz to po prostu przeczekać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to początek infekcji? Ostatnio podczas brania antybiotyk miałam podobne objawy i jak się okazało grzybica. Na szczęście szybko i w porę opanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela Sak
Witaj, Aniu, zabieg depilacji jest prosty i bezpieczny tu masz film z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj usługi nie jest najważniejsza , radzę dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 28
Najlepsza jest natrualna depilacja Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Z samego początku kupowałam gotową pastę, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 21
Znajoma zrobiła sobie depilacje laserową, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Teraz wszystkim poleca. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Było w sumie bezbolesne.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 28
Dzisiaj miałam 2 zabieg depilacji. Jestem ogromnie zadowolona. Zdecydowałam się na polecany salon z polecanym laserem. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 27
Znajoma miała depilację laserem, jak dobrze zapamiętałam, to wybrała laser Palomar Vectus . Jest ogromnie zadowolona. Też byłam pod wrażeniem rezultatu. Już po jednej sesji zauważalne były efekty. To był świetny wybór. W ogóle nie czuła bólu. Mega skutek. Jeśli zastanawiacie się nad depilacją laserową, to w 100% gorąco polecam. www.bagra.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 22
Może to was zainteresujeznalazłam ekstra wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać według różnych miast. Łatwa w obsłudze. Trzeba tylko wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet kosmetyczny z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×