Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarolciaaa

Ginekolog a Turku, woj wielkopolskie

Polecane posty

Gość kaaarolciaaa

poszukuje dobrego ginekologa w Turku, ewentualnie z Konina, kogo polecacie, Wasze opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat, mieszkam 10km od konina i nie wiem do jakiego dobrego ginekologa sie wybrac, mam problemy z krwawnieniem miedzymiesiaczkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Konina mogę polecić dra Kubiaka. Ma nowoczesny sprzęt, cały gabinet budzi zaufanie, przynajmniej ja się czułam jak u profesjonalisty, który zna się na tym fachu. Kuzynki do niego chodzą i od nich został mi polecony. Słyszałam, że wcześnie wykrył w badaniach wadę genetyczną u dziecka jednej pacjentki, więc myślę, że jest doświadczony i godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam doktora Kubiaka. Uslyszałam o nim od znajomej, która chodziła do niego tak po prostu na kontrolne spotkania. Polecala, mówiła ze jest bardzo miły i troskliwy. Ja wybrałam się do niego po kilku wizytach u innych lekarzy. Zaczęło się od złego samopoczucia, później okazało się, ze mam anemię. nieprzyjemny czas :( na wizycie u doktora okazało się, że mam torbiel na jajniku. Doktor kubiak bardzo profesjonalnie sie mna zajal i dbal o moje samopoczucie. Dzięki niemu wróciłam do zdrowia i juz wszystko jest ok. Polecam, bo to czlowiek który zna sie na rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się chyba przejadę do Konina do Kubiaka, bo u mnie niestety w miasteczku dobrych ginekologów brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie w zeszły piątek byłam u kubiaka. bardzo miły, sympatyczny lekarz. Widać,że dośwadczony. NIe jedno widział i nei na jednym się zna. Poszłam z powodu bólu brzucha, a okazało się, że mam torbiel na jajniku. Dał mi tabletki, które mają tą torbiel zmniejszyć, a jak się nie uda, to czeka mnie zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Kubiak w Koninie, to bardzo dobry lekarz. Wychwalany wszedzie, ale niebezpodstawnie. Naprawdę zna się na swoim zawodzie, jest dokładny, wnikliwy. Będąc pod opieką w ciazy u niego czy nawet podczas leczenia jakiejkolwiek dolegliwosci, można być pewnym, że jest się w dobrych rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaa
Ja jeżdzę do kliniki w Wolsztynie http://centrummedyczne.info. Mają tam świetny sprzęt, a lekarze są równie bardzo dobrzy. Fajna jest tam atmosfera, jest miejsce gdzie można spokojnie poczekać na swoją kolej, ogólnie przyjemnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba dojechać, ale warto. W Luboniu przyjmuje bardzo sympatyczny i doświadczony ginekolog. Poczytaj sobie opinie o dr Piotrze Magnowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×