Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witamm witam

lactovaginal a miesiaczka.prosze o rade..

Polecane posty

Gość witamm witam

czy jesli dostane okres to mam stosowac ten lactovaginal? bo kurcze z nerwow zapomnialam gina spytac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamm witam
jesli ktos wie to prosze o rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamm witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamm witam
hmm szkoda ze nikt nie wie, jakos sobie poradze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stosuje sie w czasie
okresu. Zrob przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamm witam
ah dziekuje wam bardzo:) czyli jak sie skonczy to wtedy zaczac brac tak? bo mam rowniez inne leki i z nimi mam to stosowac. wiec te leki moge brac normalnie a potem jak okres minie to lactovaginal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli te inne leki doustnie to pewnie masz je łykać także w trakcie miesiączki. Ale jeśli nie dopytałaś to nikt tu nie jest jasnowidzem. Jeśli dowcipnie to też sie wstrzymaj, dokończysz razem z lactovaginalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamm witam
nie nie tamte sa doustne i kiedys bralam w czasie miesiczki.. i mam tez doodbytnicze ale to wiem ze moge, juz wszystko wiem dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że podczas okresu również stosuje się leki dopochwowe, np. Metronidazol, nie można przerywać kuracji nim w trakcie miesiączki. Jeżeli ktoś się nie orientuje w temacie to lepiej żeby się nie wypowiadał :) w ulotce nie ma żadnej informacji o tym, ale lactovaginal lepiej stosować po miesiaczce, jest to probiotyki mający przywrócić kwasowe pH w pochwie rozkładając drobnoustroje, w trakcie okresu może to być zaburzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już o probiotykach mowa to jeśli chodzi o doustne :) jest ciekawy, raczej nowy produkt joyday, to żywe bakterie w drinkach - czyli łatwo można dozować i nie trzeba pić jogurtów (nie każdy toleruje), to trochę offtop więc odsyłam na stronę producenta joyday.info powiem tylko, że piję od jesieni profilaktycznie i sądzę, że działają, poprawiają trawienie - to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×