Odpowiedz na ten temat

Nie mam okresu i się z tego cieszę

• ToLaLola 2017.10.18 [18:08]
    Ostatni okres miałam w kwietniu, nie wiem dlaczego zanikł jedyne co to mogło spowodować to częste wizyty na siłowni ( ale i tak nie schudłam xD)
  • gość 2017.10.18 [21:28]
    To ze tak dlugo nie masz okresu to nie jest normalne...ja na twoim miejscu bym wariowala co sie dzieje ze mna zlego...
  • gość 2017.10.18 [21:38]
    nie wiem co musiałabyś robić na siłowni zeby ci zanikł na pół roku, więc idiotko albo masz anemię i to taką że organizm ledwo zipie i zaraz na tej siłowni pierdykniesz, albo masz mięśniaki lub jakies zapalenia, albo ci sie rozwaliły hormony, albo sie tak odchudzasz ze organizm już nie wyrabia . W każdym razie nikt nie lubi miesiączki, ale zdrowa kobieta miesiączkuje, a chora kobieta nie.
    WEź sie zbadaj bo jak to np. policystyczne jajniki albo mięśniaki to możesz sie latami leczyć, a lbo i w końcu usuna ci macicę- a to jest o tyle mało zabawne ,że po tym popuszczasz mocz i brzuch ci wis jak worek, bo w środku nic go nie trzyma
  • gość 2017.10.18 [21:40]
    jakie baby sa głupie, zdechnie a nie pójdzie do lekarza- matka nie uczyła, że zanik miesiączki to coś co wskazuje na duzy problem zdrowotny?
  • ToLaLola 2017.10.19 [13:29]
    Miałam robione badania, wszystko w normie oprócz odrobine zaniżonego FT4, lekarka kazała jedynie suplementować selen usmiech.gif
  • gość 2017.10.19 [13:32]
    Zresztą kiedy wróci to wróci oczko.gif przynajmniej mam spokój
  • gość 2017.10.19 [14:42]
    No, pewnie. Kiedy wroci to wroci. Ciekawe czy sie bedziesz tak cieszyć jak zachce ci sie dziecka, a nie bedziesz mogła zajść. Miesiączka nie zanika od tak sobie, musi byc jakaś przyczyna.
  • gość 2017.10.19 [15:58]
    Czy masz otwartą dziurę?
  • ToLalolA 2017.10.19 [21:44]
    No to nie wiem jaka była przyczyna...miałam też maturę na głowie i był stres więc.. Spokojnie o dziecku to dopiero za minimum 10 lat będę myśleć usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...