Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie moge zajsc w ciaze

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 25 lat, jestem mezatka od roku i wlasnie od 12 miesiecy kocham sie z mezem bez zabezpieczenia. Niestety mimo to nie zaszlam w ciaze. Kiedys wspomnialam u ginekologa ze mam nieregularne miesiaczki(co 45-50 dni) moja mama kiedys tez tak miala i starala sie 2 lata o pierwsze dziecko. Mowil ze tak czasami jest i ze to genetyczne. Jak mialam badania wyniki wyszly idealne- zadnych nieprawidlowosci na cytologii, podczas badania uslyszalam ze jajniki wporzadku. Prowadze kalendarzyk ktory mi wylocza dni plodne. Maz robil domowy test na zawartosc plemnikow w nasieniu i tez wyszedl ok. Prosze o rady co moglabym jeszcze zrobic zeby zwiekszyc mozliwosc zajscia w ciaze Dodam ze mam chora osemke(zab) a ponoc ma to wplyw na plodnosc(tak kowila mi kolexanka) ale wizyte na usuniecie tej osemki mam za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci naprotechnologię, która leczy niepłodność. Badają rodziców całościowo,wszystkie układy nie tylko rozrodczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie może celować typowo w owulację. Nam to pomogło. By ją wyznaczyć korzystałam z afrodyty. To taki specjalny tester na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźcie do lekarza, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności, zleci Wam badania i będziecie wiedzieli na czym stoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bierzesz regularnie kwas foliowy ? To bardzo ważne aby na etapie starań o dziecko uzupełnić poziom folianów bo to wpływa na płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria1224
Hej dziewczyny ja mam podobny problem juz od 1,5 roku staramy sie z mężem I dalej nic. Zrobilam badania zlecone przez ginekologa poniewaz miala podwyzszona prolaktynę. Bralam tabletki Dostinex ,wlasnie zakonczylam ostatnią tabletkę. Czekamy z mêzem na kolejna owulację. Czasami juz tracę nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dokładnie działa ta afrodyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę udać się do specjalisty który zajmuje się niepłodnością. Ja 2 lata straciłam u mojej ginekolog która nie doszukała się przyczyny niepłodności. A przyczyn może być milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×