Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sex bez zabezpieczenia

Polecane posty

Gość gość

Cześć kobietki piszę tu po raz pierwszy, a mianowicie mam nieregularne miesiączki i na 9 dni przed planowanym okresem uprawiałam sex bez zabezpieczenia ale mój chłopak nie doszedł we mnie, więc jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, moim zdaniem prawdopodobieństwo ze jesteś w ciąży przy zaistniałej sytuacji, jest nieprawdopodobnie wysokie. Możesz już szukać sobie wózeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna myśląca ci/pą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ja kilka lat z mezem mam sex bez zabezpieczeń i jakos nie zachodze w ciążę,wiec niekoniecznie i ty masz zajsc,dodam,ze nie jestem stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz nieregularne miesiączki to w każdej chwili możesz mieć okres płodny. Do zapłodnienia wystarczy preejakulat który wytwarzają niektórzy faceci przed wytryskiem. Mój często ma jak pieszczę go oralnie więc od stosunku przerywanego bym pewnie od razu w ciążę zaszła gdybym nie miała problemów z płodności. Trzeba pamiętać ze stosunek przerywanym nie jest metoda antykoncepcyjne i źle wpływ a na zdrowie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie stosunek przerywany skończył się ciążą i po prostu jestem teraz przewrażliwiona, nie wiem czy to przypadek bo cykle miałam w miarę regularne więc obliczenie dni płodnych nie było problemem ale stało się niestety i po porodzie zrezygnowałam zupełnie z sexu ze strachu przed kolejną wpadką aż do momentu kiedy ginekolog przepisała mi vines, nie wiem jak mogłam być tak lekkomyślna żeby nie pomyśleć o tabletkach albo chociaż o gumkach wcześniej, mądry Polak po szkodzie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszlam na 5 dni przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie chcecie miec dzieci o to jest pytanie czy jestescie niedojzali emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie pół na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dni płodne się nie wyznacza a nie wylicza, dlatego nikt nie odpowie na Twoje pytanie. Jeśli będziesz obserwować się ba bieżąco sama będziesz wiedzieć w które dni może dojść do zapłodnienia. Nie jest to trudne, ale jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości to kup sobie mikroskop owulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszlam w ciążę 5 dni przed terminem @ taka niespodzianka :) byliśmy pewni z narzeczonym że dni bezpiecznie bo zaraz okres dostanę i to był jedyny raz gdzie się nie zabezpueczalusmy cykle mam 13-32 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym się bała tak bez zabezpieczenia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie nie wyobrażam zeby sie nie zabezpieczać. Żyjemy teraz w takich czasach, że spokojnie można zakupić prezerwwtywe czy inne zabezpieczenie. Ja to jestem w stałym związku i moja dziewczyna teraz ona bierze tabletki antykoncepcyjne vines. Bardzo fajna sprawa, bo jak najdzie nas ochota to po prostu sie kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Ale ja nie chce sie zabezpieczac chce zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×