Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość27

Skąpy okres,ellaone, ciąża urojona co robić

Polecane posty

Gość gość27

Cześć, będzie to dość długie, ale mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i mi pomoże. 5 sierpnia 2017 doszło do stosunku, chłopak nawet nie doszedł we mnie, ale ześwirowałam i wzięłam ellaone jakieś 3 dni po tej sytuacji. Okres przyszedł tydzień po, jak było napisane na ulotce. Jednak zaczęłam mieć objawy typu mdłości, ból piersi.. Zrobiłam 4 testy ciążowe( nie od razu po sobie, jeden nawet 3 miesiące po stosunku,bo tak przewrażliwiona byłam). Miałam od tego czasu 5 okresów, jednak każdy coraz mniej obfity od siebie. I w końcu 25 listopada poszłam do ginegologa, który powiedział, ze nie jestem w ciąży. Jednak ja ciągle o tym myślę, tymbardziej, że wydaje mi się, że czuję jakieś dziwne ruchy. Wiem, że w trakcie okresu nie można mieć dziecka, jednak ja ciągle o tym myślę, mam paranoje. Gdyby nie te okresy, które są tak skąpe,że mogłabym nosić wkładke zamiast podpasek pewnie bym o tym nie myślała. I już nie wiem co robić, czy ja mogę być w ciąży? Czy tabletka moze mieć wpływ na mój okres po 5 miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży jak cię lekarz ginekolog przebadał i stwierdził że nie jesteś w ciąży to nie jesteś . Czy ty pragniesz dziecka? Jak tak to może być ciążą urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu dziewczyny na tematach o ellaone itp pisaly ze organizm im sie calkiem rozregulowal hormonalnie po tej tabletce jedna dopiero po roku miala normalne okresy takze to sa pewnie skutki uboczne i u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×