Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania19912911

tabletka ellaOne

Polecane posty

Witam kochane dziewczyny.Wiem jak to jest gdy ktoras z nas przyjmuje tabletke ,,po,,.A mianowicie wiem jak to jest gdy czeka sie na okres po tej tabletce.Sama mialam taka sytuacje i dokladnie wiem jak to jest i wiem ze duzo dziewczyn w takich sytuacjach zaglada na forum na taki wlasnie temat poniewaz to jakby troche pomaga.A wiec przejde do konkretow,a wiec moja sytuacja wyglada nastepujaco.W nocy z dnia 20/21sierpnia mielismy z moim chlopakiem bardzo nieprzyjemna sytuacje pękła nam prezerwatywa bylam bardzo zalamana.Byla to niedziela nie moglam zdobyc tabletki po poniewaz jest na recepte.Przyjelam ja dopiero w poniedzialek(22sierpnia)od czasu stosunku minelo 34godziny.Bylam zalamana te czekanie mnie wykanczalo i ciagle pytanie w glowie czy tabletka zadzialala.Do nastepnego okresu mialam jeszcze dwa tygodnie dzis jest 8wrzesnia i dostalam okres ma ciemny kolor i wyglada jak jakies ,,brudy,, mam nadzieje ze bedzie normalny jak zawsze.Mam taka nadzieje ze wszystko wroci do normy.Mam pytanie czy ktoras z was miala taka sytuacje?? bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EllaOne jest dostepna bez recepty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos chcialby popisac na ten temat bo wiem ze jesli ma problem w tym temacie to czesto tu zaglada jesli bede mogla jakos pomoc to chetnie to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki antykoncepcji awaryjnej ellaOne są dostępne w aptekach bez recepty dla osób powyżej 15 roku życia. Tabletka działa najskuteczniej przyjęta jak najszybciej, w ciągu 24h od niezabezpieczonego stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja to wszystko wiem tylko w moim przypadku udalam sie do lekarza a on mi wypisal na nia recepte tylko napisalam ze tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas tylko stracilas idac do lekarza , tabletka jest najskuteczniejsza w pierwszej dobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,44 nie pisz ze wiesz jak najpierw pisalas ze musialas czekac bo tabletka jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja chcialam sie tylko tutaj z wami podzielic swoim przypadkiem a wy wsiadacie na mnie za jakas recepte moja wina ze lekarz wypisal mi lek na ta recepte ?? Chyba nie.napisalam o swoim przypadku ale widze ze jakis problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania19912911 czy jesteś na forum chciałabym porozmawiać o tej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam bez recepty na pigułki ellaOne. Sprzedam tylko dla osoby dorosłej. Cena w aptece 119,99. Wysyłka na paczkomat. ellaonepl@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka 72 h escapelle wysylka 24h , Kupione z w aptece PL, tabletki antykoncepcyjne. Zapraszam priv. apteka24@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Escapelle, 100zl Warszawa. remaema@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×