Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Korky

Tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Korky

Mam kilka pytań z tym związanym 1. Ile kosztuje wizyta u ginekologa prywatnego? 2. O co się będzie pytał jeżeli będę chciała brać tabletki antykoncepcyjne? 3. Czy przeprowadza jakieś badania lub daje na nie skierowanie? 4. Czy (jeśli są) takie badania dodatkowo kosztują? 5. Trzeba brać książeczkę rumowską i czy coś do niej wpisuje? 6. Czy jak już przepisze tabletki i da na nie recpete to następnym razem, idąc tylko po recepte, też trzeba płacić za wizytę czy to tylko formalność? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam gorąco wszystkich którzy mi pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta u gina kosztuje ok. 50 zł. Z tego co sie orientuje to trzeba płacic za kazdym razem jak idziesz do niego. Zresztą naprawde nie rozumiem tych co chodza prywatnie do gina po recepty. Ja chodze państwowo i nic nie płace. Wszystkie badania miałam za darmo. Recepty wypisuje mi za darmo, za kazdym razem bada. Chodze co pół roku do niego na badania. Po co chcesz chodzic prywatnie??? Moja kumpelka była prywatnie u gina po recepty to przepisał jej bez badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×