Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannazosia

Tabletki Limetic i ciąża

Polecane posty

Gość pannazosia

Witam! Od 2 tygodni okropnie boli mnie podbrzusze, ból taki jak przy okresie jednak są to nagłe napady (10-15min). Brzuchowi towarzyszą plecy i pachwiny. Do tego pieką mnie sutki (zakładanie biustonosza to męczarnia, chodzenie bez niego jeszcze większa) i mam opuchnięte, ciężkie piersi. O częstym chodzeniu do toalety nie ma co mówić ponieważ od dłuższego czasu (kilka lat) załatwiam się kilkanaście razy dziennie i nic się nie zmieniło. Robiłam test ale wyszedł negatywny (co mnie ucieszyło), jednak nie wiem czy mogę być pewna jego wyniku ponieważ zażywam tabletki Limetic (mini pigułki) i nie mam krwawienia ani okresu. Tabletki przyjmuję regularnie o jednej godzinie (jedyne opóźnienia to takie na 10-15min). Czy mimo wszystko może to być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna zosia
Do tego dochodzi biały śluz z pochwy i nieprzyjemny zapach wyczuwalny już dwie godziny po prysznicu i zwiększona temperatura - ok. 37C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannazosia
nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli regularnie zażywasz Limetic i naprawdę nie spóźniasz się z braniem tabletek, to nie jesteś w ciąży. Nie napisałaś, jak długo bierzesz limetic, jeżeli to pierwszy, albo drugi miesiąc, to organizm po prostu przyzwyczaja się do nowej ilości hormonów. Jeżeli dłużej, to powinnaś skontaktować się ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetic - pomimo tego, że jednoskładnikowy to równie dobrze dobrze chroni przed ciążą - co do tego nie ma wątpliwości :) Moim zdaniem w ciąży nie jesteś. Na moje oko to wygląda na infekcję, dlatego jak najszybciej zgłoś się do lekarza. Jeśli infekcja jest dość rozległa, to mogą się pojawić objawy bólu podbrzusza. Polecam też ograniczyć węglowodany do zera - przynajmniej na 3 dni. Lekarz zapewne przepisze tabletki + jakąś maść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo obie te rzeczy na raz, bo piekących sutków raczej z infekcją bym nie łączyła. Z kolei śluz jak najbardziej. Obawiam się, że bez lekarza nie da rady. Lenywiec, a po co ograniczać węglowodany? Co do limeticu to jest to rzeczywiście środek antykoncepcyjny jednoskładnikowy nie zawierający estrogenu. Nic nie widzę w ulotce, że może powodować podwyższenie temperatury lub bolesność sutków (piersi tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona1010w
Jestem w tej samej sytuacji co pannazosia dokladnie te same objawy. Biore 7 opakowanie limetic testy negatywne a przerazenie okropne wizyta u gin za okolo 2 tygodnie zwariuje do tego czasu. Mozesz napisac jak rozwiązala sie Twoja sytacja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Limetic pół roku. Był faktycznie taki czas ze mi się wydawało że to jest coś nie chciane. Wszystkie teksty negatywne i nic złego się nie działo ;) na spokojnie ;) przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo co tydzień robię testy i są negatywne. A okres raz jest a raz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażona1010w napisz co i jak po wizycie u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbaa
Limetic w pełni zabezpiecza po ciąży i w okresie karmienia. Pewnie nie wpadłaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limetic nie jest tylko dla kobiet które karmią, ale także dla kobiet które nie tolerują estrogenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona1010w
Mam nadzieje ze to tylko skutki uboczne hormonu I stres dzis rano kolejny test negatywny wiec mysle ze jest ok gdybycos bylo to minimalna kreseczka by sie ujawinila. Przed ciaza bralam hormony dwuskladnikowe i tez wszystko bylo ok. Zastanawiam sie nad wkladka moze ona nie bedzie mnie tak stresowac. Wiec Ty( gosc )tez masz podobne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kiedyś raz tak miałam. O od tamtej pory tak mi na psyche weszło że co tydzień test oczywiście negatywny ale trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona1010w
No dokladnie mi teraz tez Wczesniej jakies plamienia ala okres a teraz cisza tylko bialy sluz Nakrecam sie strasznie ulotke przestudiowalam dokladnie wiec te bole plecow i brzucha to raczej normalne przy tabsach A ciaze mam za soba i ma ta chwile dosc. Przy moich ciazach testy od razu byly pozytywne nad ranem czy pod wieczor wiec mysle ze to tylko skutki uboczne tabletek. A swoja droga tez sie boje o rozwoj dziecka karmie piersia i zawsze cos wnikie do mleka. Rozwazam wkladke i rzuce te tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Limetic ze względu na przeciwwskazania nie rodzilam i narazie nie zamierzam. Mam inne plany praca i wgl w którym dziecko jest gdzieś na końcu . Dziś też robiłam test z porannego moczu i negatywny. Ostatnia miesiączkę miałam w październiku a wcześniej w sierpniu tak wygląda jakbym miała ci dwa miesiące hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy tu ktoś jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pewności, czy to ciąża? www.netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×