Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gooosc

Test ciazowy

Polecane posty

Gość Gooosc

Witam :p Bardzo prosze o odpowiedz kogos kto mial taki przypadek,doswiadczonego a nie kogos komu sie wydaje bo poki co to mi tez sie wydaje ale potrzebuje konkretnej odpowiedzi:) a wiec przed wczoraj zrobilam test ciazowy. Z poczatku nic pozniej patrze a taka malutka,chudziutka kreseczka(druga)ale widoczna. Zrobilam wczoraj test drugi i znow wyszla malutka bardzi cieniutka (mniej widocznA) a zaraz po tym dostalam okres (planowo). Test zrobilam bo ostatnio zle sie czulam,chcialo mi sie wymiotowac z rana ,jak nosilam ciezkie brzuch mnie bolal. Dlaczego nie pojde do lekarz ? A no dlatego ze aktualnie nie ma mnie w Polsce, zakladam dopiero karte u angielskiego lekarza chociaz tutaj podobno nie ma konkretnego ginekologa . Co myslicie ? Te kreseczki to blad testu , czy ja sobie juz cos wmawiam sama czy rzeczywiscie malutkie kreski moga cos znaczyc ? Dziekuje wszystkim za odpowiedz ,:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooosc
Aa i wiem ze konkretnie dowiem sie u lekarza - wyprzedzajac hejty :p ale moze ktos mial taki przypadek. Okres chyba o nicyzm nie swiadczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórz test teraz jeszcze raz pod tym okresie i podaj wynik. A najlepiej daj zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Zrób test najlepiej 21 dni po stosunku, który podejrzewasz o "zajście." Jeśli ponownie wyjdzie taki niewyraźny, idź do lekarza, bo może to być objaw poważnych problemów, takich jak np.ciąża pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooosc
Matko nie powiedzialam najwazniejszego biore tabletki anty i wlasnie raz pominelam w dzien plodny.... kurcze z tych nerwow najwazniejszej info ramacji nie podalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test ciążowy z krwi. Jak będziesz w ciąży to beta będzie powyżej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzaMi123
Miałam tez tak jak autorka. Blada kreska w piątek. Wystraszylam się. W niedzielę robiłam już negatywny i dziś z porannego moczu też na szczęście negatywny. W piątek dostałam plamienia krwi. Biorę tabletki jednoskładnikowe Limetic. Ciążę mogę wykluczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła to byc ciaza biochemiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ciąża biochemiczna oznacza, że doszło do zapłodnienia a zaraz po nim do poronienia.Stąd obecność w moczu niewielkich ilości hormonu, które wykrył test.Podobno nawet w 40% przypadków to, co kobiety biorą za miesiączkę, to właśnie zakończenie takiej ciąży biochemicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to czyli mogę spać spokojnie ;) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×