Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

19lat

zabarwienia skórne-objaw ciązy ?

Polecane posty

mam pytanko.czy ktos spotkał się z przebarwieniem skóry w czasie ciąży?jaki to miało kolor i gdzie występowała(częsć ciała).zauważyłam u siebie czerwona plamkę w wielkości kciuka poznakcia.po lewej stronie brzucha a dokładniej nad lewą nogą!ma kolor czerwony cos jak siainiak ale czerwony.utrzymuje się juz tydzień(nie rośnie ani nie maleje)napewno nic mnie nie ugryzło.od czego takie coś moze wyskoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty jestes poj....
jesli jakas czerwona plamka oznacza ciaze to ja jestem w 20-letniej ciazy bo plamki mi czesto wychodza.Ja pierdole. wez Ty sie poucz. Plamka na ciele objawem ciazy. Trza sie dokształcic zanim sie zacznie bzykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jarzysz.ja nie szizuje.maiałam przypadek w rodzinie ze siostra była w ciązy i wyskoczył jej na twarzy na policzku czerwony siniak na policzku(zeszło jej jak urodziła)zostało to potwierdzone prez lekarza ze takie przebarwienia występują a ja tylko grezcznie się pytami .i nie jestem rozpieszczoną malolatą która nieczego nie wie.każdy moze mieć plamki ale to się roźni.to jednak ty coś się nie orięntujesz.nie zadeja przecierz ytania wyssanego z palca.chciałam wiedziec czy ktoś tez słyszał o takim przypadku.wygląd czerwony intensywny kolor i jest nawet spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×