Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak uzupełnić brak witaminy u niejadka?

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecko bardzo mało je, jest bardzo chude. Nie chce jeść owoców, warzyw. Sprawdzałam nie ma anemii, chciałabym jednak jakoś uzupełnić mu czymś ten brak witamin, może jakiś syrop multiwitaminowy? Tylko nie mówicie, że suplementacja jest zła bo gdyby tak było to jako kobiety w ciąży nie brałybyśmy tych suplementów które zalecają lekarze i pamiętam że gdy brałam produkt witaminowy w ciąży czułam się świetnie, miałam apetyt a włosy i skóra lśniły i gdyby nie fakt, ze po witaminach jest większy apetyt to dalej kontynuowałabym suplementacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma miesięcy czy może już lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest CO je.Rodzic się może łamać (bo chudzina nic nie je) i dokarmiać je słodyczami, słodkimi napojami, albo czymś niezdrowym, za to mocno kalorycznym. Owoce i warzywa są super (choć nieekologiczne czasem więcej szkód przynoszą niż pożytku), ale nie są niezbędne. Może dziecko potrzebuje jakiejś specjalnej diety, innej niż standardowa np. opartej o duże ilości białka, kasz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz przykładowy jadłospis dzienny. To, że dziecko chude jeszcze nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładasz temat i go olewasz. Gratuluję. Mam doświadczenie w temacie, ale jak tak ci "zależy" to nie będę traciła na ciebie czasu. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można podawać dziecku suplementy diety. Vita D Express się super stosuje, tabletka sama się rozpuszcza pod językiem w ciągu w 1 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIESZ JAK KARMIĄ GĄSKI RUROM NO TO MOŻE SPRÓBUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×