Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda wasz codzienny makijaż

Polecane posty

Gość gość

Jak wygląda wasz codzienny makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę pod prysznic po pracy, Kasia studentka lat 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenakosmetyczka12
U mnie najlepiej sprawdza się Make–up no make-up. Najważniejszym elementem naturalnego makijażu jest przede wszystkim gładka cera – nieskazitelna, bez śladów ciężkiego fluidu. Dlatego zanim użyjesz podkładu, zastosuj bazę pod makijaż. Nie obawiaj się, że nadmiernie obciąży skórę – nowoczesne bazy działają tak, aby widocznie zmniejszyć pory, zmatowić skórę, rozświetlić ją bądź ukryć zaczerwienienia, ale nie powodują efektu maski. Kolejne porady znajdują się na stronie https://lirene.pl/make-up-no-make-up/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na macierzynskim. Nie stosuje żadnych ulepszaczy. Dopiero, gdy wrócę do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię makijaż rano. Odrobina pudru w kremie ( tyle jak kulka zielonego groszku) i malowanie rzęs. Czasem błyszczyk na usta. to wszystko. Podkreślam tylko swoją urodę nie kładę "tapety" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka1415
Ja robię sobie makijaż permanentny. Nie mam czasu na codzienne malowanie. Teraz myślę też o lekkim powiększeniu ust na stałe w http://www.innaklinika.pl/powiekszanie-ust/ , bo podobno to świetny gabinet, a pełniejsze usta to coś, co na pewno doda mi sporo pewności siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwóch lat mam makijaż permanentny i nie muszę robić praktycznie nic. Mam zrobione kreski, brwi oraz usta, czasami tylko kiedy coś mi wyskoczy na twarzy używam korektora i pudru, bardzo fajne rozwiązanie. Ja robiłam go w www.biotekpolska.pl, wiem, że taki makijaż nie zawsze wygląda naturalnie jednak w tym wypadku prezentuje się naprawdę naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×