Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa788219223

jaki test jest najbardziej wiarygodny i najlepszy we wczenej ciąży?

Polecane posty

Gość żaden nie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wierzę żadnym
testom, bo wszystkie kłamią. Mi 4 testy w odstępie 2 tygodni pokazały, że ciąży brak, a lekarz powiedział, że ciąża jest. Zrobiłam betę i faktycznie wyszła ciąża. Po becie zrobiłam kolejny (5 już test i też negatyw!!!). Nigdy w życiu nie zrobię już żadnego testu!!! Bo ONE KŁAMIĄ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy- to z krwi. robisz w laboratorium i masz 100% pewnosci za niewiele wieksze pieniadze. a jakbys jednak uparla sie na testy domowe to nie ma znaczenia sposob jego wykonania ( paskowy czy płytkowy czy tez strumieniowy), ale czułosc mlU/ml. im nizsza tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka6665
ja robilam plytkowy....i negatyw a ciaza byla....a ten strumieniowy to wogole juz jakis beznadziejny jest, robilam juz sporo temu i zly wynik wychodzil dwa razy, juz wolalam plytkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam paskowy, o czułości 10. Zrobiłam go 2 dni przed spodziewaną miesiączką i wyszła ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy nie kłamią - po prostu koleżanka miała widocznie za niskie stężenie hormonu hcg we krwi. testy mylą się tylko w jedną strone. gdy wyjda dwie krechy nie ma potrzeby powtarzac testu bo nie ma mozliwosci by pojawily sie z innego powodu niz ciaza (no chyba ze sie ma raka jajników - to moze zaburzyć wynik testu - tak pisze w ulotce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo test
jest bardzo czuły. Mi kilka dni przed @ pokazał 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie ten bobo test zrobilam i jedna krecha:/ a jutro mam dostac okres... zawsze kilka dni przed strasznie boli mnie brzuch i ani sily chodzic nie mam a teraz nic... tylko brzuch nabrzmialy, ciagle jem slodkosci, piersi mnie bola, i dwa tyg temu kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia w polowie dni plodnych i doszedl we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×