Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nickie23445235

Jakie glosniki do kompa?

Polecane posty

Gość nickie23445235

Planuje dzis zakupiclepszej klasy glosniki do komputera?czy ktos moglby mi cos polecic?Ostatno kupilam drogie ale strasznie badziewne...Nie chce juz drugi raz sie pomylic w tej kwestii, z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
nie wiem ile masz na to pieniędzy..z tych dobrych, w rozsądnej cenie to polecam jakieś creative np. http://www.3kropki.pl/p/7/8/glosniki_inspire_t3130.php to są akurat głośniki 2.1 muzyka w nich brzmi naprawdę nieźle, a jeżeli masz jeszcze dobry monitor to oglądanie filmów będzie samą przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stworzenie boże
Bardzo poleceam firmę Creative. Naprawdę ma dobrą jakoś. Kilka lat służą mi ich głośniki w zestawie 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, Creative ma już swoją markę i produkuje rewelacyjny sprzęt. Jakbyś ustrzeliła gdzieś na promocji, to nawet się nie wahaj z zakupem! Sama mam zarówno mp3 jak i zestaw głośnikowy tej marki i jestem bardzo zadowolona z działania. Niedawno też kupiłam chłopakowi w prezencie słuchawki i był to strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Creative jest spoko, dostaniesz takie glosniki np w media expert, ja tam kupilem i jestem zadowolony zglosnikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co promocja jakaś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ci te Edifiery https://www.al.to/p/331840-glosniki-komputerowe-edifier-21-xm6bt.html są to głośniki 2.1 o mocy 12 W a subwoofer ma 24 W. Dźwięk jest naprawdę ładny i mocny. Nadają się do wszystkiego - i do grania, i do filmów, i do muzyki. Do tego mają ciekawy design i łatwo się je obsługuje z pomocą pilota. Cena też nie jest wygórowana, jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś takiego z Creative A250 5W, które kręcą się w okolicach 100 złotych do wyjęcia np. w sferisie. Jak na swoją cenę dobre brzmienie, ergonomiczne i nie zajmują dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie drogo widziałem creatvie w media expercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali9919
O dzięki, właśnie coś takiego potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko 5.1 do przenośnego porównać. Ale ten co podlinkowałeś, to bardzo dobry sprzę jak o prznośniaki chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Njalpiej iść do tego me chcoiażby i podpytać tych w żółtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zależy do czego potrzebujesz - ten jbl z linka to bardzo praktyczne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zależy do czego potrzebujesz - ten jbl z linka to bardzo praktyczne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojocikowa90
ja sobie w media expert kupiłam takie soniaki i sa boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to nie zapomnij wypełnić ankiety w media expert, to moze wygrasz 750zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej ankiety? Gdzie jakies info jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo kolumn zamawiałem przez stronę http://musichouse.pl/ ostatnio. Dobrze zaopatrzony sklep muzyczny, mają rzeczy używane i nowe. Bardzo sobie chwalę zwłaszcza używanego Ampega od nich, 600 W, porządne pudło ważące coś koło 50 kg , w zasadzie wszystko pracuje jak nowe a różnica w cenie jest konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marevikk

Ja już głośniki mam, ale teraz żeby wszystko usprawnić poszukuję jeszcze subofera. Znacie może taki model jak STX S-200N? Jest to aktywny subofer, który jak się okazuje wcale nie jest taki drogi jak mi się wydawało jak na takie dobre parametry. Idą święta, a ja sobie chcę prezent sprawić. Jest tu jakaś osoba, która zna się na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał

Mam Własnie też głośniki jak i subofer marki STX i nie zamieniłbym go na nic innego.

Dość że tani to jeszcze naprawdę rewelacyjny pod względem jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Głośniki STX mamy w samochodzie. 

Muszę przyznać, że grają znakomicie, wcześniejsze mimo iż były znanej marki i dużo droższe to tragicznie grały. 

Jestem zdania, że sprzęty mniej popularne i tańsze są lepszej jakości niż te wszystkie inne z reklam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goin8

Hmm, konkretnego modelu nie polecę, bo dawno głośników nie kupowalam, nie wiem nawet co obecnie jest na czasie. Ale sprawdź na kuponiarnia.pl/promocje/neonet/ czy nie ma obecnie jakiejs promocji do neonet. Zawsze mozna trochę grosza zaoszczedzic, kupujac z rabatem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja również polecam markę STX posiadają sprzęt wysokiej jakości w niezłej cenie. Sama mam w domu nagłośnienie od stx jak i również w samochodzie także polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka

ja również bardzo sobie chwalę jakość głośników od STX. Jest to Polski producent , który oferuje nagłośnienie w naprawdę przyzwoitych cenach i oczywiście bardzo dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia
Dnia 5.09.2019 o 08:22, Gość kamilka napisał:

ja również bardzo sobie chwalę jakość głośników od STX. Jest to Polski producent , który oferuje nagłośnienie w naprawdę przyzwoitych cenach i oczywiście bardzo dobrej jakości. 

Strasznie dużo osób poleca widzę, że tą markę. 

Ja również na czasie planuję kupić jakieś dobre nagłośnienie i zapewne postawię na markę stx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka

Ja ze swojej strony również polecam markę STX. Dobra jakość i niska cena. Mój brat posiada nagłośnienie innej marki i na moje oko te od stx są dużo lepsze, a były tańsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×