Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RealBunny

Jestem na tym zdjęciu w podobnej perspektywie jak moja ukochana Marylin.

Polecane posty

Zauważyłam to całkiem niedawno. Czekając na murku na przyjaciółkę, bawiłam się telefonem. Zrobiłam jakieś zdjęcia. Po powrocie do domu, czytając zresztą jedną z Jej biografii, zauważyłam podobieństwo w ujęciu i wycięciu sukienek. Taki mały prezent (choć to chyba bardzo kiepskie określenie w tym kontekście - może lepsze będzie pamiątka) na rocznicę Jej odejścia. Nigdy nie śmiałabym pretendować do bycia Nią, ale jest dla mnie wzorcem, matrycą, w której lubię powielać siebie, z której lubię czerpać wzorce, choć nie zawsze są one powszechnie aprobowane społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękny kolor skóry, biust, talia i sukienka. Dla Ciebie mogłabym zostać bi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hedorivka - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie taka stara, ja 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hedorivka dziś Przepiękny kolor skóry, biust, talia i sukienka. Dla Ciebie mogłabym zostać bi <3 x Ja dla Ciebie również chętnie poszerzyłabym te 5% do 100% :D Jejuu, jakie piękne słowa, dziękuję ❤️ Ale biust Ty masz ładniejszy, pamiętam śliczne zdjęcie z Kowbojek :) Resztę pewnie też, ale nie widziałam :) Sukienka w Mohito na boskiej przecenie, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą sukienką jest ciekawa historia, bo dzień wcześniej znalazłam ją na stronie sklepu i niestety, wedle Mohito była już niedostępna w magazynie, tymczasem na miejscu (weszłam dzień później totalnym przypadkiem, idąc do kina) okazało się, że jest :) Było to w ostatnich 2 tygodniach, więc możesz zajrzeć i stacjonarnie powinnaś dorwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RealBunny seksowna jestes, tez sie zgadzam z przedmówczynią. :) ja akurat jestem bi heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś RealBunny seksowna jestes, tez sie zgadzam z przedmówczynią. usmiech.gif ja akurat jestem bi heh usmiech.gif x Ojej, dziękuję ❤️ Nie miałam takich doświadczeń jeszcze, ale od zawsze podobają mi się też kobiety, może jednak na ten moment jestem bardziej nastawiona na panów, ale babeczki są super ❤️ Miło usłyszeć takie słowa, buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez jeszcze nie probowalam ale jestem tego ciekawa. Swoją drogą ciekawe jak wyglądasz bez tej sukienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja rowniez jeszcze nie probowalam ale jestem tego ciekawa. Swoją drogą ciekawe jak wyglądasz bez tej sukienki smiech.gif x :D Cóż mam rzec :D Forum nie sprzyja zdradzaniu takich tajemnic, no ale... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ładne piersi, zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:38 Dziękuję Ci serdecznie ❤️, ale różnie z nimi bywa ;) To znaczy mają taki dziecinny kształt, stożkowate są, może za kilka lat poprawię na jabłuszka :) Ja właśnie marzę o takich stanikach, jak kilkadziesiąt lat temu były, tych stożkowatych (Marylin ma taki na tym zdjęciu), tutaj mogę na serio powiedzieć bez fałszywej skromności, że to kwestia dobrego ujęcia :) Pewnie też masz fajne, najczęściej komplementy pochodzą od najpiękniejszych kobiet- wiem z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rivka a Ty chyba starej kobiety nie widziałaś jeśli myślisz, że stara jesteś :) Buźka autentycznie osiemnastolatki a tutaj będzie tak wymyślała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogla bys pokazac co tam masz pod sukienka,bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak odważna nie jestem ;) Może dlatego, że pokazuję tu twarz :P Co za dużo, to niezdrowo by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 1:50 moze ty pokazesz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępe suki z was, podniecacie się iluzją jak jakieś downy, aż was żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecz nie zmieniaj stylu :D i daj spokój Nox bo tez na dyzurnet pojdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego iluzją? Zbyt surowy/a jesteś w ocenie. Co innego używanie np PhotoShopa, czemu jestem raczej przeciwna, a już na pewno sama bym się na to nie zdecydowała (nie miałabym nawet żadnej przyjemności z miłych słów usłyszanych po dodaniu takiego zdjęcia, bo to nie byłabym ja), a co innego użycie lekkiego filtru kolorystycznego czy zastosowanie fajnego ujęcia - to bym nazwała wydobywaniem piękna i chyba każda kobietka to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroscicie jej bo nie macie swoich ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już hejtera się przywlokła do tematu :D mało ci problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:02 Nie zrozumiałaś. Jak zwykle. Skończ już się podniecać moją osobą, bo stawiasz się w coraz bardziej żałosnej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×