Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KingaN

Karboksyterapia na rozstępy czy działa?

Polecane posty

Witam, jestem świeżo upieczoną mamą. Podczas ciąży utworzyło się na moim ciele sporo rozstępów (głównie na udach i boczkach). Słyszałam, że karboksyterapia świetnie działa na pozbycie się rozstępów. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jaki sposób ostrzykiwanie dwutlenkiem węgla ma wpływaćna rostępy. Skórę w miejscu rozstępów trzeba zniszczyć, po to żeby mogła na nowo się zregenerować. Najlepszy jest zabieg RF mikroigłowy frakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie samo RF, a połączenie Rf i mikroigłowki w jednym zabiegu :) zwroć na to uwagę, bo niewiele klinik ma taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KingaN - faktycznie karboksyterapia to dobry pomysł. Jeśli chodzi o RF - poczytałabym na ten temat trochę np http://scarletrf.info/ Słyszałam parę pozytywnych opinii na jego temat. Może Cię zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karboksyterapia jak najbardziej działa na rozstępy. Polega na aplikacji dwutlenku węgla również w celu redukcji cellulitu, blizn i obrzęków i zmarszczek. Poprawia jędrność i sprężystość skóry. Jeśli chodzi o same rozstępy, śródskórna aplikacja CO2 stymuluje proces gojenia i produkcję nowego kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia nie działa na rozstępy, niczego nie stymuluje! Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Najskuteczniejsza metoda to frakcyjna radiofrekfencja mikroigłowa. Pogódz się z tym, że masz sprzęt który niestety nie jest na wszystko specjalisto aspazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że działa , jak może działać? dwutlenek węgla zwiększa mikrokrążenie - tkanki są więc dotleniane, zwiększa się drenaż limfatyczny - dzieki któremu skóra wygładza się, a śladowe części tkanki tłuszczowej ulegają rozkładowi tak właśnie może działać - najpierw poczytajcie - potem odradzajcie coś co może pomóc i to bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy rozstępy to tkanka tłuszczowa? Karboksyterapia działa na cellulit, a nie na rozstępy. Zresztą nawet na cellulit są inne metody, które nie wymagają igieł, czyli endermologia i dermomasaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie jest skuteczne. to tak samo jak odchudzać się przy pomocy laserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, że nie skuteczne? Usuwałam rozstępy metodą karboksyterapii u Dr Fleszara w Gdyni urządzeniem Fenix. Chciałam zadziałać szybko, bo im "świeższy" rozstęp tym łatwiej go zlikwidować. Osobiście polecam tę metodę, gdyż w moim przypadku podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk1 dziś Zależy jaki laser masz na myśli. Zabiegi z lipolaserem Hebe są bardzo skureczne. Kilka cm mniej po kazdym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie w Mandala Clinic w Poznaniu. Zapytałam o radiofrekwencję mikroigłową. Zaproponowano mi zabieg Scarlet Rf. Zdecydowałam się na niego, gdyż naprawdę zależy mi na efekcie. Zabieg sam w sobie nie jest straszny. Po 2 godzinach zaczerwienienie zeszło, nie było żadnego krwawienia co mnie pozytywnie zaskoczyło, aczkolwiek trochę zdziwiło. No cóż, zobaczymy jakie efekty to przyniesie, ale jestem nastawiona pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiem Ci, że działasz jak błyskawica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu się zdecydowałas? Ile płaciłas za tą przyjemność i jak długo masz czekać na efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem, że jestem trochę zdesperowana ;) Zabieg wykonany Scarlet RF jest dość kosztowny. Zapłaciłam 2900 zł. Lekarz poinformował mnie, że stopniowo będę zauważać różnice. Efekt może być widoczny po ok. 2-3 tyg. Chcę sobie zrobić jeszcze jeden zabieg, ale to dopiero za ok 2 miesiące, gdy uzbieram kolejną sumę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karboksyterapia jest technologią, w której stosuje się różne medyczne urządzenia. Jakość i efekty zabiegu zależą właśnie od urządzenia, które wykorzystuje dany lekarz, gabinet. Sprawdzone przeze mnie urządzenie, które działa na rozstępy to C.D.T. Evolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co tyle kasy wydawać na jeden zabieg? Znalazłam informacje o zabiegach z rollerem i krzemionką organiczną. Zabiegi robi się mniej więcej co 2 lub 3 tygodnie. Wiadomo, że zabiegow musi być kilka, ale i tak jak przeliczyłam to wychodzi mi 3 razy taniej niż u autorki pytania. Zapisałam się na pierwszy zabieg na przyszły tydzień. Jestem ciekawa efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj znać jakie będziesz mieć po tym efekty. Od zabiegu ze Scarlet minęło już 2 tyg, widzę minimalne różnice, tak jakby rozstępy się trochę rozjaśniły i spłyciły. Jestem zdania, że lepiej wydać większą sumę pieniędzy dla osiągnięcia oczekiwanego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś efekty po Scarlet RF? Wypróbuj karboksyterapię, jest to o wiele tańszy zabieg, a przynosi oczekiwane efekty. Jestem w stanie polecić każdemu tę metodę ze względu na to, że sama przeżyłam ją na własnej skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty po Scarlet Rf są, mam porównanie zdjęcia przed i miesiąc po zabiegu. Co prawda, rozstępy nie zniknęły, ale są już mniej widoczne niż poprzednio. Karboksyterapią już działam, wykupiłam pakiet 10 zabiegów, na razie jestem po 3. Oby te oczekiwane efekty pojawiły się ja u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekt zależy od wielu czynników. u niektórych nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karboksyterapia jest skutecznym zabiegiem w walce z rozstępami. Dzięki wstrzyknięciu pod skórę medycznego dwutlenku węgla zostaje ona pobudzona, co wzmaga funkcję regeneracyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk1 mam nadzieję,że nie znajdę się w kręgu tych "niektórych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może jak karbo działa na wypadanie włosów? Pytałam już na forum, niestety nikt nie udzielił mi odpowiedzi. Może tutaj ktoś mi coś doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wypadanie włosów? a jakaś hipotetyczna przyczyna znaleziona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zaczęłam zabiegi, znalazłam stronę http://karboksyterapia.pl/ . Są tam opisane wskazania do zabiegu, oraz gabinety w których możesz wykonać karboksyterapię. Mam nadzieję że chodź odrobinę pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×