Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozenna c

Kupno lodówki

Polecane posty

Gość bozenna c

Musze kupic lodowke...w jakim sklepie byłoby najtaniej, moze w media markt??i jakiej firmy sa dobre? i zastanawiam sie nad kolorem, czy biała czy mozerebrna,,,,moze podzielicie sie opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna c
miało byc czy biała czy moze srebrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlacz internet
srebrna ladnie wyglada , ale bedziesz ze scierka latac. widac na niej kazdy slad tzn. odcisk palcow itp. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam srebrną i wcale nie ma paluchów odbitych ale mamą taką matową nie z tych błyszczących. no frost super sprawa- dużo dlużej jedzenie świeże i nie ma odmrażania. Kupowałam w MM jak byla promocja bez vatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospaceruj po paru sklepach bo ceny mogą się wahać nawet o 400 zł za ten sam model! Tak w każdym razie było u mnie ;) Dla mnie "idealna" lodówka to(i taką kupiłam :P) - klasa AA - zamrażalnik na 3 szufladki bo sporo mrożę - świniak,owoce etc - nie wiem jak to się fachowo nazywa ale jeśli nie mam nic w zamrażalniku to po co go mrozić i zużywać prąd.Kupiłam taki że mogę sobie go wyłączyć a chłodzi mi tylko lodówka.Jeśli wyjeżdżamy a lodówka jest pusta a zamrażalnik pełny to wybieram funkcje wyłączenia lodówki. - wybrałam kolor biały ale to tylko dlatego że wszystkie sprzęty mam białe (kuchenka,mikrofala itd) by do siebie pasowało. - szybka w rozmrożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersza
w MM czy Saturnie nie oplaca sie nic kupowac, chyba ze sa promocje. tak to drogo maja jak cholera. ja zawsze chodze po sklepach, ogladam towar, a pozniej zamawiam w sklepach internetowych, gdzie przewaznie ten sam towar jest kilkaset zlotych taniej ;) a co do srebnego koloru ze sie palcuje. ja mam srebna lodowke tzw. kolor INOX, tyle ze matowa i nie ma odbitych palcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestttt
taka klasa AA???? W9iem ze jest A+ i A++.....Ale nie słyszałam, ze jest AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka wg Was
najlepsza firma lodówek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj......
No frost potwierdzam super sprawa. I dwa agregaty są fajne, ale droga jest taka lodówka wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A lodowka
firmy LG? COIS WIECIE na temat tej marki lodowki?konkretnie chodzi o chłodziarko zamrazarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przyjrzeć się też marce Gorenje, która posiada spory wybór lodówek. Np. ta http://www.gorenje.pl/kuchnia/chlodnictwo/wolnostojace?c=276231 ma bardzo wygodny układ wnętrza ze specjalną Szufladą Cool'n'Fresh (do przedłużenia czasu świeżości produktów)a także profilowaną półkę na butelki. W dodatku funkcja ECO umożliwia oszczędzanie energii, a co za tym idzie również kosztów eksploatacji, np. wtedy kiedy wyjeżdżamy na urlop. Lodówka cały czas utrzymuje optymalne dla chłodziarki i zamrażarki temperatury zużywając mniej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A lodowka
moze jeszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Jeżeli chodzi o sklepy do których powinnaś zajrzeć, to na pewno takim jest magicznaplaneta.pl Jest tam naprawdę spory wybór tego typu sprzętu. Jeżeli chodzi o firmę, to moim zdaniem Electrolux i Amica są bardzo dobre. A kolor wybierz w zależności od tego jaki będzie Ci bardziej pasował do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze byłoby również, abyś określiła czego wymagasz od nowej lodówki, zastanowiła się jak będziesz jej używać. Może potrzebna będzie Ci lodówka o większych gabarytach, a może wystarczy mniejsza? Kwestia koloru - przez wielu bagatelizowana - także jest dość istotna jeśli chodzi o wystrój całej kuchni. Zastanawiając się nad kolorem pomyśl, który rzeczywiście będzie pasował. Może wcale nie musi być to kolor biały lub srebrny. Obecnie lodówki mają bardzo ciekawy design, dla przykładu polecamy obejrzenie w Gorenje kolekcji retro: http://www.gorenje.pl/linie_wzornicze/oldtimer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu najpierw rozejrzałabym sie po sklepach sprawdziła co sie podoba a potem kupiła w necie-dużo taniej jest, media markt drogi jest i saturn też, nie będę ci podawać sklepów internetowych bo posądzisz mnie o reklame ale jak sobie sprawdzisz w porównywarce cen to sama zobaczysz, białą lodówkę z zewnatrz chyba lepiej sie myje, paluchów nie znac, system no frost to super rzecz,oczywiście warto kupic A+, podobno nie są sensowne lodówki z komorą 0 stopni, tak słyszałam, moja tego nie ma, ja kupiłam samsunga side by side, A+, za 3600 w internetowym sklepie, w media markcie kosztował wtedy 4600, ja zapłaciłam jeszcze 120 za wysyłkę , gwaracja była oczywiscie ale sie nie przydała jak do tej pory bo działa super, ale myśle że warto najpierw obejrzeć sprzęt na żywo, zastanowić sie , zapisać sobie typ a potem w necie taniej kupić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, do lodówki trzeba się "przymierzyć" otworzyć ją i poznać z każdej strony, także konieczne jest oglądnięcie jej na żywo a nie tylko na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w sklepach internetowych wyjdzie Ci taniej. Dobrym wyjściem jest wypatrzyć jakiś model w necie, pójść do stacjonarnych sklepów i go tam obejrzeć, a kupić i tak w necie. Np. na avans.pl mają bardzo duży wybór lodówek, a ceny niższe niż w stacjonarnych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie w sklepach internetowych bo tam zawsze jest taniej :) dobrym pomyslem jest np. ogladnac sobie gdzies w sklepie stacjonarnym dany model, a potem zamowic go przez internet. ja tak zawsze robie i oszczedzam sporo pieniedzy, jesli chodzi o moj ulubiony sklep to ostatnio w Satysfakcja.pl takie sprzety biore :) z lodowek polecam Haiera, uzywam od dluzszego czasu i jest super, dziala jak marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fajną lodówkę z 6-tym zmysłem Fresh control, jedzenie długo pozostaje świeże, szybko jest schładzane, co się przydaje szczególnie latem, jest cicha i energooszczędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co sobie tak wstepnie popatrzylam na tego Haiera to fajny jest pomysl z tymi polkami, dgzie mozna sobei osobna temperature ustawiac, ale to przy tych wyzszych modelach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak szukałam lodówki to patrzyłam na klasę energetyczną i głośność - wybrałam simens kg36eai40. Jest cicha, klasa A+++ więc zżera mało prądu, ma system low frost, więc wolniej się oszrania. No frost nie chciałam - są głośniejsze, zużywają więcej energii, wysuszają jedzenie no a rozmrozić i tak raz na jakiś czas trzeba. Moją użytkuję od marca i póki co jeszcze nie było potrzeby rozmrażania, wię low frost dla mnie wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinda
Ja radzę poczytać trochę o poszczególnych modelach lodówek: http://lodowkowi.pl/ tak aby zapoznać się z tematem ;) Ja lodówkę kupowałam pół roku temu. Przed zakupem naczytałam się o konkretnych modelach - ich zaletach i wadach tak więc myślę, że trafiłam dobrze. Ze swojego sprzętu jestem zadowolona - bardzo pojemna lodówka, dużo mieści - mam sporą rodzinkę tak więc dla mnie było to najważniejsze. No i jest no frost - czyli nie muszę jej rozmrażać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisal ktos tam wyzej o Haierze i sklepie Satysfakcja, wiec moja wrodzona ciekawosc nie pozwolila mi odpuscic tematu :D pogrzebalam, posprawdzalam i w tym sklepie faktycznie maja mega tanio jak patrzylam - satysfakcja.pl/g-26/c/1943-chlodziarki.html. polecilybscie mi ktoras z tych? odpada ta pierwsza na pewno za 1599 i biala, a nad reszta dosc mocno sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest amica, tania i dobra, te wszystkie pralki i lodówki to jedno i to samo tak naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w media expert jest promocja na pralki i lodówki LG, sama niedawno kupiłam ich lodówkę i jestem z niej zadowolona. Ładnie się prezentuje dla mnie to ważne bo mam salon z aneksem, jest pojemna (zamrażarka ma prawie 100l, a lodówka prawie 230 l), spokojnie wystarcza dla 4 osobowej rodziny, cieszę się, że jest energooszczędna bo lodówka cały czas jest włączona więc najlepiej kupić przynajmniej klasy A+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×