Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

masażysta w Poznaniu pilnie poszukiwany

Polecane posty

Gość gość

Do dziewczyn z Poznania i okolic: znacie jakieś profesjonalne salony masażu w Poznaniu? Dopiero się tu wprowadziłam nie znam w ogóle miasta. Interesuje mnie głównie masaż leczniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam jednego super masazystek a wlasciwie to fizjoterapeuta. Robi masaze lecznicze. Wpisz sobie Szymon Kijanka. Tylko nie wiem czy nie wyprowadził sie z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne masaże robią w klinice na Strzeszyńskiej, masz różne opcje do wyboru, np. na problemy ze stawami, antycellulitowy, dla sportowców itp. Tu masz numer do nich (061) 8204-681 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Factory Fabryka Urody przy ul.Emili Sczanieckiej 11a. Pani Basia wykonuje masaże, nie pamiętam tylko nazwiska. Ale nie wiem na jakim masażu Ci zalezy, bo ona chyba wykonuje klasyczny i relaksacyjny. Ja w każdym razie byłam bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby jeszcze się komuś przydało - ja miałam masaż u pani Kuzan. Ma gabinet na Konfederackiej, numeru niestety nie pamiętam (już nie bywam często w Poznaniu, pamięć rzecz ulotna ;) ale wiem, że pani ta ma stronę internetową , gdzie wszystko można znaleźć :) Obecnie poszukuję masażysty w obszarze Trójmiasta. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×