Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niania na pełen etat

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie forumowiczkie;) Otóż mam taki problem od 3 miesięcy jestem niania na pełen etat, wychowuje razem z moim synkiem 20mies mlodszego o 3 miesiące chłopca. Moje wynagrodzenie to 1200zl miesięcznie. Ostatnio mały spał u nas wszsytko bylo ok choc nie ustalilam kwoty apropo nocy, myślałam ze mama chlopca sama doda mi cos do wypłaty maly byl u nas w weekend od soboty ok14 do niedzieli 18.30. Moje pytanie brzmi czy powinnam sie upomnieć o wynagrodzenie za ta noc?? Tzk glupio bo nic nie ustaliliśmy wcześniej czy to juz przepadło? Rozumiem ze mogą sie po malego spóźnić troche lub zostawić go godzine 2 dłużej ale wydaje mi sie ze za noc powinnysmy sie rozliczyc dodatkowo. O piemiadzach sie ciezko rozmawia wiec nie wiem jak zacząć . Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu powiedz, że chciałabyś ustalić jak rozliczane są dodatkowe godziny. Moim zdaniem powinnaś dostać wynagrodzenie za noc, policz wg normalnej stawki godzinowej a nie większej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyweiście, że upomnij się o pieniądze za tamtą noc. A swoja droga, po co tamtym ludziom dziecko, skoro staraja sie go upchnąć u ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tez mi sie wydaje.Na godzinę mi wychodzi 7,5zl. Czyli łącznie za noc to bylo 27 h, wychodzi 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc nie sa to małe pieniądze, dziecko jest ostoją spokoju ale jestem za nie odpowiedzialna w tym czasie i w nocy, jako takie zmęczenie fizyczne to nie jest ale psychiczne owszem. Dziwie sie trochę rodzica ze nie wspomnieli nawet o rozliczeniu za ten nocleg choćby tak z kultury. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam bo teraz to zglupialam, moja pracodawczyni po moim upomnieniu sie o pieniądze stwierdzila ze ta noc kompensuje sie z 3 dniami z poprzedniego miesiaca kiedy malego nie bylo 3 dni. Zostalo mi zaplacone normalnie jak by był mimo tego ze chcialam odliczyć, Pani machnela ręką ze to tylko 3 dni nie ma co odliczać. Nie wiem jak sie zachować tak niezręcznie sie czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 zł za opiekę nad dzieckiem na cały etat, to strasznie mało. Uważam, że opieka nad dzieckiem w nocy powinna być dodatkowo opłacona, ale warunki należy omówić przez faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało płacą, powinni podnieść 10 zł za godz. Ja wyznaczam taką stawkę za psa, pozostawianego u mnie w domu, pod moją opieką, kiedy ktoś wyjeżdża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spora podwyżka, myslicie że śmiało mogę poprosic o podwyżkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×