Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co sie dzieje, pomocy :(

Polecane posty

Gość gość

Witam, a więc tak. Cykle mam 28-31 dniowe, a okres trwa 7/8 dni. Kochamy sie z partnerem bez zabezpieczenia. Przypuszczam, że ostatnią owulacje miałam pod koniec okresu, w ten sam dzień kochaliśmy się. Bodajże był to 5 dzień. 3 dni po skończonym krwawieniu zaczęły mnie boleć piersi i brzuch. To cykl trwał o dziwo 22 dni. Wystąpiło 23 dnia plamienie/krwawienie(?) Trwało 4 dni z hakiem. Potem był śluz lekko podbarwiony krwią, a jego konsystencja była jak krem. Obecnie mam 10 dzień cyklu, a sluz bez zmian mimo, że kalendarz wskazuje dni plodne. Wiec chyba ich nie ma co? Apetyt mi sie zmniejszył, mam czasem dziwne smaki. Jestem rozdrażniona, plecy i głowa mnie bolą, brzuch i piersi pobolewają, a w brzuchu czasem coś zakłuje. Czy to może być ciąża? Czy po prostu szaleją mi hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test. Ale owulacja pod koniec okresu ? potwierdzona cz domysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ten normalny cykl, że tak to ujme to przypuszczam, że była pod koniec miesiączki. A teraz według kalendarza powinny być dni płodne, ale śluz na to nie wskazuje bo jest biały i jest jak krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domysły raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu. Test zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nawet mi się komentować nie chce :( sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałaś, że ten 'okres' z 22/23 dnia cyklu to po prostu plamienie implantacyjne? Przy cyklach 28/31 dni to by się zgadzało, bo owulacja pewnie była koło 15/16 dnia. Tak czy siak pozostaje rano zrobić test i po wątpliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×