Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okularnicaaa

oprawki okularowe

Polecane posty

Gość okularnicaaa

czy oprawki okularowe metalowe pelne sa modne? widze ze kroluja teraz oprawki z zylka albo okulary bezoprawkowe albo plastikowe grube takie zdecydowane oprawki . ja zawsze nosze cienkie metalowe, pelne. teraz mam takie miedziane jesli chodzi o kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
modne niemodne, ważne czy Ci w nich do twarzy:) a jaki mają kształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnicaaa
sa male raczej owalne. ksztalt do twarzy pasuje tylko sobie tak mysle czy te moje okulary nie sa takie nudne i przebrzmiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
to kup sobie nowe i noś na zamine ze starymy ja tak kiedyś robiłam do póki nie zdeptalam tych nowych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnicaaa
ale ja sie w sumie dobrze w tych swoich czuje tylko tak chcialam zapytac co myslicie i jakie okulary wogole nosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowe
ja też mam metalowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkfkf
Metalowe nie są modne. Najfajniesze są plastikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnicaaa
ale moje sa metalowe ale nie jakies zloote czy srebrne. kolorek maja fajny taki trudny do okrelsenia jakby miedziany jakby w czerwien wpadajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam troche doswiadczenia w tej kwestii, bo okulary nosze od dziecka. Powiem tak - najbardziej rozpoznawalne miejsca czesto wciskaja najgorszy chlam. Sam zawsze wybieram tanie i solidne oprawki na www.galeriawidzenia.com i jeszcze nigdy nie zalowalem decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem oprawki okularowe metalowe są mega na czasie cały czas. A gdzie kupowaliście swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że jak oprawki metalowe są cały czas na czasie ja sama takie noszę już od daaaawna i jakoś nie mam póki co zamiaru zmieniać :P zgadzam się także z tym ze jednak wybór miejsca w którym są robione tez nie może być przypadkowy. Nie ma też co łasić się na jakieś tanie oprawki bo to jednak wydatek na lata a nie kilka dni…no ale do rzeczy. Ja robiłam moje okulary w tym optyku http://optyk.kartuzy.pl/oferta.html i od razu badanie oczu bo mają gabinet okulistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkasza
pewnie że nie ma co sie łasić na tanie - ważne to wybrać dobre i ładnie pasujące do twarzy. ja takie znalazłam na opticalchristex. a cena była porównywalna do innych salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie pary okularów, jedne zwykłe na co dzień, a drugie sportowe które zakładam na mecze i obie pary zamawiałem w Oko Design ( www.oko-design.com ). Bardzo pozytywne miejsce, z dobrą obsługą i szerokim zakresem usług. Od badań wzroku, przez szkła i oprawki, po serwis okularów. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje ostatnie oprawki zamawiałam w Oko Design, na stronie http://oko-design.com jest wizytówka i większy opis tego co robią. Tutaj mi się podoba że mają marki których ze świecą szukać gdzie indziej, jak ktoś chce mieć oprawki których nie nosi połowa ludzi na mieście to polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Oko Design sobie oblukaj oprawki jakie mają. Ja się absolutnie zakochałam w Cheap Monday uwielbiam ten styl rodem z zimnej północy ;-) Szybka obsługa jest u nich, okulary potrafią zrobić nawet na poczekaniu o czym się miałam okazję ostatnio przekonać na własnej skórze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wyborze oprawek do okularów nie powinno kierować się modą, a tym czy pasują do kształtu twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita

Zgadzam się całkowicie, nie każdemu będzie dobrze w tym samym modelu oprawek, w czym innym dobrze okrągłym buziom, w czym innym pociągłym a to i tak jeszcze ogólny podział. Warto po prostu wybrać się do dobrego salonu gdzie są profesjonaliści i oni pomogą nam dobrać właściwe oprawki. Ja mam taki salon w Krakowie przy ul. Św. Filipa - Optyk Boutique, bardzo fajny salon optyczny z pomocną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprawki przede wszystkim muszą pasować do kształtu Twojej twarzy. Ja wybrałam oprawki plastikowe ponieważ są lżejsze od metalowych. Akurat w bardzo fajnej cenie znalazłam je w salonie www.optyk.krakow.pl. Na pewno znajdziesz tam także coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×