Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maya78

Pesto

Polecane posty

Kochane polećcie mi proszę jakiś super przepis na sos pesto. W internecie znajduję w większości same z orzechami a przyznam szczerze, że wolę sos bez nich. I jak robicie ten sos jeśli nie posiadacie moździerza? Można normalnie go zmiksować? Przepraszam, jeśli moje pytania wydają się absurdalne ale dopiero zaczynam przygodę z gotowaniem i pieczeniem i wolę otrzymać rady od Was niż googlować bo nie każde przepisy z netu wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, bez orzechow sie nie da, bo to podstawa: oliwa, bazylia, orzeszki pini i czosnek. Mozesz w blenderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się bez orzechów nie da to po prostu mi się chyba wydawało, że w tych co jadłam ich nie było :-) w takim razie się nie upieram i robię jutro! Dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peachean
Domyślam się, że chodzi ci o zielone pesto? Orzechy można zastąpić np. migdałami lub pestkami słonecznika. A ja osobiście pesto robię zawsze na bazie oleju rzepakowego, a nie oliwy - smakuje mi bardziej, bo olej nie ma smaku, a oliwa niestety jest dość gorzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larek
Wpierw dam Wam przepis mojej ulubionej pasty, z którą nie mogę się rozstać ani na dzień - to jets przepyszne pesto tyle że z cukinii xD https://ballarini.pl/blog/baba-ghanoush-z-cukinii-n706 Ballarini nie dość, że ma cudowne akcesoria kuchenne, garnki żeliwne to jeszcez zaskakują przepisami vege!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×