Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowany_ja

Pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość niezdecydowany_ja

Witam! potrzebuje zasięgnąć opinii na temat firm, pierścionków możne ktoś miał z nimi styczność, mianowicie mam na oku pierscionek firmy ABGOLD i Fajngold Jewellery co sadzicie o tych "mało" znanych firmach i jak myslicie czy parametry którymi sie chwalą w opisie tych pierscionków sa realne? Czy może lepiej wziąć cos z bardziej znanych firm typu apart powiedzmy Uprzedzam wypowiedzi: tak, byłem szukać u lokalnych złotników ale ceny okazały się 1/3 droższe niz te dostępne w sieci więc raczej do tego będę zmierzał aby je kupić w internecie. Proszę o poradę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Apart to ceny są zawyżone, a lokalni jubilerzy maja normalne ceny którymi rozsadny człowiek się kieruje. Nie wiem co Ty sobie wyobrażasz, ale ja zerknęłam na jedna z firm która napisałeś, i tak, takie ceny są realne przy tych parametrach. Przy czym mi byłoby bardzo smutno coś takiego dostać, bo przecież wyraźnie pisze, ze są tam sztuczne kamienie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o te pierscionki co wkleiłeś, to normalna cena. Złoto w miarę dobrej próby, ale kamienie są tak małe, ze prawie bezwartościowe. Nikt normalny nie daje na taki diamentowy proszek certyfikatu, pewnie zatem to jakiś wewnętrzny pseudocertyfikat jubilerski. Powiedz mi chłopcze... za ile pieniążków masz telefon komórkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierscionek za 500 zł jako zaręczynowy kupi tylko sknerus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląda jak obrączka bardziej niż pierścionek. A za ile się już nie uważa za skanerusa? To tylko kawałek metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowany_on
po pierwsze to gdzie jest napisane ze są to sztuczne kamienie bo nie zauważyłem? po drugie to znam swoją kobietę i wiem że bardziej podobają jej sie pierscionki dużo tańsze ale zwyczajnie nie chce ich kupować ze względu na najnizszą próbę po trzecie wybralem specjalnie takie wzory które wiem że jej się spodobają gdyż znam ją bardzo dombrze i wiem że nie ptrzepada za jednym ogromnym oczkiem...wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowany_on
nie kieruje się ceną tylko wyglądem i stylem jaki preferuje moja kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd ma być obrączkowy gdyż o takim wspominała aby dobrze było go nosić wraz z obrączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie 2 producenta którego podałeś przejrzałam pierścionki i są to sztuczne kamienie. To nie jest wygląd obrączkowy. Istnieją także obrączki ale to raczej ślubne. Jak wiesz ze ona lubi taki pył to jej kup. Cena normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrączki są proste. Wygooglaj obrączka ślubna z diamentem. Albo po prostu pytaj lubej czy jej się podoba, skoro to taki typ co nie lubi niespodzianek tylko mowi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowany_ja
wolę efekt zaskoczenia i niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowany_ja
pisalem wyżej że bylem u lokalnych jubilerow ale nie znalazlem tego typu wzoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie tak będzie najsensowniej. Choć zawsze można zrobić mały research w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RochaTeresa
Jak dla mnie takie duże i znane firmy Ci nic oryginalnego nie zaoferują. Lepiej skorzystać z oferty jakiegoś mniejszego złotnika, np. ja zawsze wybieram złotnika Jacka Sikorskiego. Wtedy masz biżuterię dobrej jakości, często w bardzo fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź sobie też ofertę sklepów internetowych. np takie https://gold4u.pl/ ma bardzo dobry wybór marek itd. A i ceny nie są z kosmosu ;) Ja tam zawsze znajduję coś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×