Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podzieliśmy z partnerem wydatki ale ja straciłam prace i teraz głoduje co robić

Polecane posty

Gość gość

Uznaliśmy w zeszłym roku ze on opłaca czynsz, rachunki i samochód a ja kupuje jedzenie i inne dobra luksusowe - wychodzeie do kina, teatru, restauracji itd... 3 miesiące temu moja firma się zamknęła, jeszcze ciągne niby kase ale moje oszczędności dramatycznie znikają i efekt jest taki że jak kupuje jedzenie to tylko dla niego a sama nic nie jem albo podjadam z jego czesci jak jest w pracy. Jak to rozwiazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć pracę a do tego czasu porozmawiać z partnerem. Jeżeli to poważny zwiazek a dla mnie każde mieszkanie razem takim jest to powinien utrzymać Was oboje w krytycznym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, przecież to jest chore... to co to za związek jest, że ty głodujesz a on ma pełną lodówkę??? myślisz, że to rokuje na przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie umówiliśmy więc nie chce robić mu źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak lepiej jak gdyby on stracił pracę, bo byście prądu nie mieli albo w ogóle wylądowali pod mostem, tyle, że miałabyś pracę to zawsze mozna by było iśc do kina czy do restauracji na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No musisz iśc do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko co za związek :O...to ''partner'' nie może cię utrzymywać...w ogóle co to za głupie się dzieleniem kasy w związku,kasa powinna być wspólna a nie ''moje - twoje''...jesteście w chorych związkach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre provo, zakład, że stworzone na fali tematów o ludziach, którzy mają osobną kasę w małżeństwach i w związkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.42 DOBRE haha siedzę i płacze ze śmiechu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bajer1
Zdaje się bajerujesz.Jak można tak długo ciągnąć taki układ z partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak długo wydałam prawie wszystie oszczędności na wyjazd na długi weekend majowy który ja sposnsorowałam a z praca jest u mnie ciężko bo jeszcze studiuje zaocznie i musze sie uczyc. Zdalam pytanie na forum i chcialam jakiejs odpowiedz a nie smiechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, glodujesz ale wyjazd zasponsorowalas, jesteście ze sobą, a on nie wie ze do pracy nie chodzisz :D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, taka trochę patologia. Chyba jak straciłaś pracę to partner Was utrzymuje, ale Ty szukasz pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on nie wie ze jesteś bez pracy? Masz z deklem płacąc za wyjazdy i nie wiedząc kiedy bedzie nowa kasa. Jezeli tonie prowo, to po prostu musisz mu powiedzieć ze źródełko wyschło tyle czasu jesteś bez pracy a on myśli ze ja nadal masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak on wie że nie mam pracy, ale myśli że dają mi pieniądze moi rodzice ale to co oni dają ida na moje kredyty - mam kartę kredytowe mocno adłużone- więc wspiera mnie przy sZukaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(:(.. ehhh 😭😭😭 a ten chłopak Polak czy Turek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż powiedział,że jesteś debilką żyjąc w takim układzie..na twoim miejscu już dawno by kopnął w doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno sobie używa, a drugie głoduje...:P to jest miłość... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu! Jak się prace traci to sie nie wyjeżdża na wycieczki! A potem placze się że się głoduje. Ja nie wierzę że to serio piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×