Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DjD

PRELUDIUM - agencja reklamowa

Polecane posty

pracuje ktos w tej agencji? Pwoeidzcie mi na czym ta praca polega? jak to jest z godzinami pracy...z dniami..z zarobkami... czy funkcjonuije ona tylko w wiekszych miastach? Powiedzcie mi najlepiej wszytsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freeddy
Ja pracowałem w agencji interaktywnej w Łodzi, a nazywa się IGK www.i-g-k.com i zdecydowanie polecam jej usługi. Wszystko było na czas, z uśmiechem i kreatywnie w 100%. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczesko9
Nie słyszałem nigdy o tej agencji Preludium. Ostatnio furorę robią reklamy PZL www.pzl.pl i strony IGK www.i-g-k.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon454
dziewczyny nie pracujcie dla preludium z Warszawy! Nie dają umowy a później płacą dużo mniejszą stawkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wmawiają poźniej z wileką stanowczością rzeczy, które nie miały miejsca!!!!!!! A siedziba tej niby firmy to jeden wielki bałagan. Wszystko porozrzucane. Ja nie wiem jak w takim bałaganie można ludzi przyjmować, po prostu wielki wstyd....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla hostessa
hej Dziewczyny!:) widze ze rozmowa toczy sie nt PRELUDIUM, wiec nie darowalabym sobie gdybym sie nie przylaczyla. Pracowalam dla tej firmy przez jakis czas. Stawki dosc niskie jak na agencje reklamowa 7 cos na reke...Co wiecej tak jak pisala lemon454 obcinaja stawki!!! Nie wiadomo za co! Rozmawialam z koordynatorem kiedy zakonczylam wspolprace z firma i odbieralam swoja marna wyplate i opowiadal mi ze organizator ma okreslona pule na zorganizowanie promocji i b. czesto zdarza sie, ze zeby zaoszczedzic "losuje" dziewczyny, ktore rzekomo byly malo aktywne itp.i obcina im stawke! Sama bylam w identycznej sytuacji. Co wiecej na wyplate czekalam 4 miesiace!!!!! Stanowczo NIE POLECAM AGENCJI REKLAMOWEJ PRELUDIUM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Hostessa
Jako hostessa jeszcze nie spotkałam się z tak beznadziejnym traktowaniem. Na umowę czekałam około miesiaca kolejne dwa miesiace czekalam na wyplate ktora podobno miala byc przelana od razu po akcji. Kręcą, mają koszmarny bałagan, listy wysyłane priorytetem ida do nich tydzien:D Trzeba sie szarpac i napraszac o uczciwie zarobione pieniadze. Koleżance odcięli 15 zł od wypłaty nie wiadomo za co tak po prostu 2 godziny jej pracy poszly sie j....ć:/ PORAZKA jakas. Nie warto psuć sobie nerwów nie polecam. Pozdrawiam uczciwych:) Firme d avenue models wspominam b. dobrze.Przynajmniej nie było problemów z wypłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda R.
witam, ja tam nie mam problemu ze współpracą z Beatą. A pracuję już u niej 3rok i nie mam zamiaru zmieniać agencji ani koordynatorki. A z tą lokatą to przesadziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa w-wa
W warszawie jest fajna siedziba,wszystko ogarnięte bo kiedys jak mieli firmę w innym miejscu rzeczywiście był tam bałagan gdyż nie mieli dużego magazynu. Ja nie mam z nimi żadnego problemu a pracuje już 4lata i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa Katowice
hej, ja też nie mam problemu ze współpracą, akcje są, w środy zawsze zgłaszam się po promocję i zawsze jak mogę to stoję. Jestem w stanie dogadać się z koordynatorką i wybrać sobie sklep do którego mam najlepszy dojazd. Wiec jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa:)
na Śląsku jest tyle fajnych firm szkoda czasu i nerwów na Preludium. Oszuści i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa lodz
A ja lubie pracę dla tej agencji to że kasa jest po dwóch miesiącach to normalne tak jest zapisane w regulaminie który odpisalam po przeczytaniu więc wiedziałam czego się spodziewać i teraz jestem zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulaaa1
Nie wiem co wy macie do tej agencji. Ja stoję w Warszawie od pół roku i wszystko jest ok. Pierwszy poniedziałek po 10 każdego miesiąca są pieniążki. Bez problemu. Idę do firmy i odbieram. Nigdy nie miałam opóźnienia. Bez żadnego problemu. Koordynatorka bardzo miła. Współpraca fajna. Nie mam pojecia skąd te komentarze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda112
pracuję dla Preludium w Katowicach i nie mam zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbiję ten temat....czy ktoś pracował dla Preludium w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam w warszawie.....ale kokosów nie zarobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam! Na umowę czekam już drugi miesiąc! Jestem skazana na ich łaskę i niełaskę- praktyczny brak dowodów oprócz harmonogramu, w innych agencjach umowę dostaję jeszcze przed akcją-zawsze, ta firma drwi sobie z hostess!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam polecam pracę w Preludium, dziewczyny czytajcie regulamin a nie piszecie bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4listna konieczynka
Pracowałam dla tej agencji przez 1,5 roku i dałam sobie już spokój. Wiecznie nie zgadzała mi się kwota mojego wynagrodzenia z liczbą przepracowanych godzin. Od koordynatorki ze Śląska zawsze słyszałam, że zwrócą mi resztę należnych pieniędzy w następnych miesiącu na umowie, nigdy się tego nie doczekałam. Zmieniłam agencję, w której nie muszę się już prosić o pieniądze, bo umowę mam podpisaną od razu i wiem na czym stoję. Z tego, co mi wiadomo koordynatorka z którą ja miałam do czynienia, już tutaj nie pracuje, bo została zwolniona przez Preludium za niewypłacanie w całości pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa_Katowice
Dziewczyny.. podarujcie sobie tę marną podróbkę agencji..Pracowałam dla nich kilka weekendów, stawka jakos 7,6/h na reke i jeszcze wypłata po 3 miesiącach(nie wspominając już o tym, że kwota się nie zgadzała, oczywiście na moją niekorzyść). Jest tyle solidnych agencji, że naprawdę nie warto tracić czasu na tego typu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM! Stałam przez jeden weekend w bielskim hipermarkecie. Nie dość, że praca do bani, bo ludzie kompletnie nie byli zainteresowani tą promocją piwa, chyba musiała bym tam im je rozdawać za darmo, chodź i tak nie wiem czy by wówczas brali... Stawka bardzo marna... Dodatkowo żadnych umówionych przed pracą bonusów nie było. Umowę dostałam sfałszowaną ( podpisaną moim nazwiskiem przez kogoś innego). Dużo załatwiania przed samą akcją, za co również miała być rzekoma podwyżka. Oczywiście po uproszonej i wyprzypominanej wypłacie, moja prośba o odpowiednią dopłatę, na jaką byłyśmy umówione przed akcją zignorowana, i oczywiście kontakt się urwał. Szkoda swojego czasu i nerwów, zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam. Pracowałam we wrześniu, a pieniędzy nie otrzymałam aż o teraz. Piszę, upominam się i zobaczymy co z tego wyjdzie. W żadnej agencji mnie to jeszcze nie spotkało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja też miałam parę akcji dla Preludium dokładnie promocja piwa Carlsberg na kase do dziś się czekam wypłacają po 2 miesiącach tak jak jest w ich śmiesznym regulaminie mija już 3 i nic szkoda czasu i nerwów dla nich umowy też się nie doczekałam stawki marne a wymagania , Zorganizowanie promocji lipne stoisz przy pułce z piwami nawet żadnego stoiska nic ludzie nawet nie są zainteresowani ani żadnej promocji jak ktoś nie lubi tego piwa to i tak nie wezmie nawet jakbyś na rzęsach stawała . Uważajcie dziewczyny nie dajcie się nabrać ja też myślałam ,że akurat bedzie u mnie ok jestem z Śląska pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze są małe agencje, lepiej pracują, dla mojej firmy tekst na stronę i fb robił copymint z ożarowa, mała firma, ceny też nie są wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa21
Odradzam ! Kręcą z umową, miliony kontroli , a z wynagrodzeniem rewelacji też nie ma, i mam wrażenie że nie dostanę kwoty która była podana na początku, szkoda nerwów -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na śląsku pracowałam parę miesięcy, raz się cztery miesiące musiałam prosić, żeby koordynatorka wypłaciła mi wypłate.. za grudzień dostałam pod koniec marca ;/ ciągle nowe wymówki miała;/ szkoda nerwów i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście pracowałam w Białymstoku dla tej agencji i byłam zadowolona ,nie wiem jak i innych miastach ale w Białymstoku koordynatorka bardzo miła ,i pomocna jak nie wiedziałam jak wejść to zawsze przyjeżdżała wcześniej i mnie wprowadzała ,na pieniążki trochę trzeba poczekać , tak jest we wszystkich agencjach promocji (a stałam w paru wiec wiem coś na ten temat) ale wypłacane tak jak powinny być i nigdy nie zostałam oszukana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracowałam z PRELUDIUM 4 miesiące jako hostessa. Fakt na wypłatę czekało się długo, ale zgodnie z warunkami umowy. Sama organizacja akcji - pozostawię to bez komentarza, zero gadżetów ani stoiska. Tak samo stałam przy półce z piwem i zagadywałam ludzi żeby kupili. Było to trudne, ale nie niemożliwe do wykonania, więc jeżeli ktoś ma podejście do klienta i nie boi się wychodzić z inicjatywą to miał dobre wyniki. Mimo wszystko dobrze wspominam współpracę z tą agencją. Na stawkę też nie narzekałam. Najważniejsze, że pieniądze zawsze się zgadzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz pracy w dobrej agencji reklamowej to może spróbuj firmę 4MAT. Dobrze tam płacą, nie nabijają w butelkę a godziny pracy ustalasz sobie sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Zauważyłam, ze ostatnio coraz więcje osób otwiera swoje agencje interaktywne. Decydując się na taki krok warto pomyśleć o odpowiednim oprogramowaniu ułatwiającym pracę. Ostatnio trafiłam na http://www.inb-digital.pl/ Ten program pozwala na szczegółowe zaplanowanie kampanii, optymalizację treści i śledzenie jej efektów. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z niego bo wygląda na to ze praca rzeczywiście może przebiegać o wiele sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Agencji Reklamowej Preludium jako koordynator to najgorsze doświadczenie w moim życiu. Zamiast coś zarobić to trzeba dokładać ze swojego portfela. O każdą złotówkę trzeba wykłócać się z kimś kto podaje się za „szefa”, a w praktyce nic nie może, ani nie potrafi. Wypłata wpływa na konto jako paręnaście przelewów, żeby człowiek się nie połapał na ile został oszukany. Podkreślając, że czas oczekiwania na „kasę” to jakieś 2 miesiące. Co moim zdaniem jest jakimś absurdem, w szczególności ze jest to ok. 200zl. Telefon służbowy za każdym razem musisz nosić ze sobą, bo inaczej nie da rady-zamęczą cię. Tysiąc telefonów nawet po godzinie 23 od niby „szefa”. Wyjazdy na niby „szkolenia” do Warszawy to czyste szaleństwo! Człowiek traci czas i meczy się z dojazdami co jest całkowicie nieopłacalne. A wiedza wracając jest taka sama co przed „szkoleniem”. Oszukiwanie hostess to ich PRIORYTET, bo przecież „GŁUPIE DZIEWCZYNKI” (określenie „szefa”) łatwo wyrolować na kasę i zgarnąć ich ciężko zarobiony grosz dla siebie. Stawki to ok 7 zł na rękę i to w dużym mieście. Umowy jakie podpisują hostessy przed zaczęciem pracy to tylko kwestionariusz osobowy, w którym znajdują się jedynie ich dane, wiec to żadna UMOWA. Regulamin jaki podpisują hostessy to najgorsze głupstwo, które jest jedyne potrzebne im do tego, aby zrobić wodę z mózgu. Pieniądze wypłacane hostessą są po 3 miesiącach, a czasem nawet dłużej. Nie wspominając o tych, którzy nie dostana ani grosza za swoja prace, a jest ich z pewnością sporo. Koordynatorom każą wmawiać pracownikom, że swoja kasę dostaną jak najszybciej, czyli za jakiś 1-2 tygodnie, co nie ma nic wspólnego z prawda. Później zaczyna się wydzwanianie hostess upominających się o wypłacenie pieniędzy (co wcale mnie nie dziwi), jednak „szef” każe iść w zaparte i je zbywać i dalej zapewniać że pieniądze niedługo będą. Dla mnie jako koordynatora było to najgorsze, ponieważ nie jestem osobą, która potrafi/lubi wprowadzać w błąd innych i sama być oszukiwana. Mam jednak nadzieje, ze wszyscy którzy podjeli się współpracy ze mną dostali wypłaty i nie zostali wykiwani jak ja. Szczerze współczuję wszystkim którzy tam pracują i zamierzają podjąć współpracę z ta „agencja reklamowa”. ABSOLUTNIE ODRADZAM SZKODA NERWÓW I CZASU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×