Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przesunięcie okresu tabletkami

Polecane posty

Gość gość

Za dwa miesiące wychodzę za mąż. Niestety okazuje się, że będę wtedy miała okres. Przynajmniej 2-3 dzień. Co oznacza, że będę mocno krwawić, będę okropnie wzdęta. Myślałam, że będę już po, ale niestety w obecnym cyklu miesiączka mi się spóźniła. Pytanie do Was Kochane. Co sądzicie o tabletkach. Kiedy się je zażywa? Już od początku kolejnego cyklu? Pytam, bo mój gin niestety nie przyjmie mnie szybciej niż pod koniec maja :( Nie wiem co mam robić czy do niego dzwonić na prywatny numer i prosić by mnie przyjął jakoś szybciej jeszcze przed kolejną miesiączką, czy całe te tabletki są g****o warte. Bardzo mi zależy. Jeszcze gdyby to był 4-5 dzień nie byłoby sprawy. A tak... No i wspomnę jeszcze, że kilka miesięcy temu urodziłam dziecko. Czy to też ma jakiś wpływ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesuniesz sobie w ten sposób okresu :/ Pierwsze opakowanie bierze się w pierwszy dzień miesiączki, a jeśli do ginekologa dopiero się odstaniesz pod koniec maja to tabletki w tym przypadku nic nie wniosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinkaaaa89
Pierwszą tabletkę musisz wziąć pierwszego dnia okresu. Tabletek jest 21 a później 7 dni przerwy i znowu zaczynasz brać. Jeżeli chcesz przesunąć to po prostu nie robisz tej przerwy tylko jak skończysz opakowanie zaczynasz od razu następne. Przeżywała sobie już tak okres wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MakeMeSmale czyli musze dzwonić do gina prywatnie żeby mnie jakoś wziął. Pech jakiś, bo kazał mi przyjść na wiosnę na cytologię, ale ma jakies wyjazdy...... Nie mam pojęcia czy tam nie pojechać i nie zapytać położnych o te tabletki co one uważają, czy to ma wgl jakikolwiek sens i czy by mnie wcisnęły, czy po prostu tak jak napisałam zadzwonić do niego i poprosić by mnie wziął i przepisał mi te tabletki. Tyle co skończył mi się okres. Kolejny cykl będzie tym przedślubnym cyklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam parę pytań Kochane. Wezmę te tabletki od pierwszego dnia miesiączki i co potem? brać je cały czas do miesiączki i to się jakoś odstawia? Nigdy nie miałam styczności z takimi tabletkami. No i czy okres mi wystąpi jak odstawię od razu czy w dniu kolejnej spodziewanej miesiączki? No i czy można szaleć przez ten cykl z czystym sumieniem, że tej ciąży nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam okres w poprawiny,na szczęście pierw jest plamienie,ale też byłam w strachu żeby na ślubie nie mieć okresu i w dniu ślubu miałam podpaske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się na pewno nie przesunie tak okres. Wypadnie mi przynajmniej 2 dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×